Baldur's Gate 3'ü amatör bir RPG oyuncusuna önerir misiniz?

jeikeistar

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Derin bir RPG oyuncusu değilim, yani öyle ağır taktik kasıp oyundaki her karakteri derinlemesine kontrol etmek hoşuma gitmiyor. Dragon Age tarzında bir oyuncuyum diyeyim en net şekilde. Bu oyunun da grafikleri, ara sahneleri, karakter tasarımları vs. çok hoş duruyor ve çok ilgimi çekiyor ama bir yandan da çok taktiksel görünüyor. BG'nin ilk oyununu yükleyip oynamayı denedim ama olmadı, fazla text tabanlı olduğu için afakanlar bastı. 😅 Bu durumda sizce ben BG3'ü oynayabilir miyim? Eğer oynayabilme şansım varsa ilk oyunları şöyle bir inceleyip 3'e geçerim diyorum.

Son düzenleme:
Divinity: Original Sin 2 önerecektim dene diye o da 600TL olmuş. Aslında güzel oyundur ama sıkılma şansınız da var. Ben şahsen o paraya Elden Ring alırdım.

Divinity 2 bitirmiş ve Baldur's Gate 3 act 1 oynamış birisi olarak şunu söyleyeyim eğer text-tabanlı oyunları oynamayı sevmiyorsanız almanızı önermem.

Merhaba. Derin bir RPG oyuncusu değilim, yani öyle ağır taktik kasıp oyundaki her karakteri derinlemesine kontrol etmek hoşuma gitmiyor. Dragon age tarzında bir oyuncuyum diyeyim en net şekilde. Bu oyunun da grafikleri, ara sahneleri, karakter tasarımları vs. çok hoş duruyor ve çok ilgimi çekiyor ama bir yandan da çok taktiksel görünüyor. Bg'nin ilk oyununu yükleyip oynamayı denedim ama olmadı, fazla text tabanlı olduğu için afakanlar bastı. 😅 bu durumda sizce ben BG3'ü oynayabilir miyim? Eğer oynayabilme şansım varsa ilk oyunları şöyle bir inceleyip 3'e geçerim diyorum.

Dostum hikaye temelli ve sıra tabanlı oyunları seviyorsan seversin ancak bu tarz oyunları güzel yapan arkadaşlarınla beraber oynamak oluyor. Divinity: Original Sin 2 oyununu arkadaşlarla beraber oynadım inanılmaz zevkliydi. Ben 250 TL iken aldım Baldur's Gate 3'ü oynamak isteyenler ekleyebilir.

Geri
Yukarı