Baldur’s Gate 3’ün olayı ne?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Öncelikle bunu yazdım diye beni öldürmeyin. Herkes bu oyunu övüyor. Neredeyse herkes. Ama hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor. Oynanışı beni içine çekmedi. Ve bunu dediğim için insanlar bana laf ediyor. Ben öncelikle RPG’lik biri değilim. Witcher 3, Mass Effect gibi oyunları oynarım ancak sıra tabanlı savaş mekaniğine sahip oyunları hiç sevmiyorum. Sizce bu durum normal mi? Yoksa bende mi bir sıkıntı var.

Herkes aynı şeyi sevecek diye bir şey yok. Onlar sever siz sevmezsiniz, sevmiyorsunuz diye laf ederlerse onların cahilliği olur.

Baldur's Gate 3 izometrik RPG türünde bir oyun. Özellikle aksiyon RPG türünde çok başarılı oyunların çıkmasından sonra izometrik RPG popülerliğini son yıllarda çok kaybetti. Ancak Baldur's Gate 3 bu türe yabancı olan insanları bile kendine hasta etmeyi başardığı için çok popüler oldu. Denemenizi öneririm.

Ama tabi ki sevme zorunluluğunuz yok. Bu dünyada RDR 2'ye bile çöp diyen insanlar varken, Baldur's Gate 3'ü beğenmemek normal.

Öncelikle bunu yazdım diye beni öldürmeyin. Herkes bu oyunu övüyor. Neredeyse herkes. Ama hiçbir şekilde ilgimi çekmiyor. Oynanışı beni içine çekmedi. Ve bunu dediğim için insanlar bana laf ediyor. Ben öncelikle RPG’lik biri değilim. Witcher 3, Mass Effect gibi oyunları oynarım ancak sıra tabanlı savaş mekaniğine sahip oyunları hiç sevmiyorum. Sizce bu durum normal mi? Yoksa bende mi bir sıkıntı var.
Bazıları sever bazıları sevmez zevk ve renk meselesi sizde sıkıntı yok yani 😀

Ben de almayı düşünüyordum ama gameplay videolarını izleyince vazgeçtim. Hiçbir şekilde ilgimi çeken bir şey göremedim :) Alacak olursam da sırf meraktan alırım ama meraktan almak için çok pahalı şu anda.

Starfield'ı bekliyorum bakalım o daha beni cezbediyor gibi..

Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Geri
Yukarı