Çözüldü Baldur's Gate ROW Steam key ülkemizde etkinleştirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

egekocacoban

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Merhaba, bir süredir Baldur's Gate oyunlarını almak istiyordum ancak daha çok istediğim oyunlari alırken vs. indirim dönemlerinde oyunlari kaçırdım ve serinin ilk 2 oyunu ne yazik ki devasa bir zam yedi. Ben de belki ucuza bulurum diye internetten Steam key aramaya başladım ve 0.46 Euro'ya (yaklaşık 10TL) bir key buldum. Ancak biliyorsunuz ki bazı keylerde bölge sınırlaması oluyor. Ve siteye girdiğimde satın almadan önce bu key'in ulkemizde etkinleştirilemediğiyle ilgili bir uyarı gördüm. Acaba ülke sınırlaması mı var diye bakarken keyin row key olduğunu gördüm. İnternette araştırdığımda row oyunun sansürsüz olduğunu belirtiyormuş, yani bir bölge kısıtlaması yok. Ancak site yine de etkinlestirilemez olarak gösterdiği için buraya sormak istedim. Bu keyi alsam ülkemizde etkinleştirebilir miyim?

Çözüm
Oyunu hangi ülkelerde etkinleştirebileceğiniz belirtilmiş. Ayrıyeten de bulunduğunuz ülkede etkinleştirilemeyeceğini söylemiş zaten.

VPN ile uğraşmak istiyorsanız siz bilirsiniz.

Ülke listesi.png
Merhaba, bir süredir Baldur's Gate oyunlarını almak istiyordum ancak daha çok istediğim oyunlari alırken vs. indirim dönemlerinde oyunlari kaçırdım ve serinin ilk 2 oyunu ne yazik ki devasa bir zam yedi. Ben de belki ucuza bulurum diye internetten Steam key aramaya başladım ve 0.46 Euro'ya (yaklaşık 10TL) bir key buldum. Ancak biliyorsunuz ki bazı keylerde bölge sınırlaması oluyor. Ve siteye girdiğimde satın almadan önce bu Key'in ulkemizde etkinleştirilemediğiyle ilgili bir uyarı gördüm. Acaba ülke sınırlaması mı var diye bakarken keyin row key olduğunu gördüm. İnternette araştırdığımda row oyunun sansürsüz olduğunu belirtiyormuş, yani bir bölge kısıtlaması yok. Ancak site yine de etkinlestirilemez olarak gösterdiği için buraya sormak istedim. Bu keyi alsam ülkemizde etkinleştirebilir miyim?

Etkinleştirebilirsin bende almıştım bir key etkinleştirilemedi ama VPN ile hallettim sende sorun olmaz diye umuyorum

Oyunu hangi ülkelerde etkinleştirebileceğiniz belirtilmiş. Ayrıyeten de bulunduğunuz ülkede etkinleştirilemeyeceğini söylemiş zaten.

VPN ile uğraşmak istiyorsanız siz bilirsiniz.

Eki Görüntüle 1735316
Hmm Anladım bu kısmı görmemişim sanırım dediğim gibi ROW ülke kısıtlamasından çok sansürle ilgili birşey olduğundan dolayı acaba site hatalı gösteriyor mu diye şüphelenmiştim.

Geri
Yukarı