Balgam geçmiyor

Mahmutab

Hectopat
Merhaba dostlar yaklaşık 1 aydır balgam var. Olayı baştan anlatayım bir gün sabah uyandım ve balgamlı öksürüğün başladığını fark ettim. Önceki gün çok rüzgar yedim kısa kolluydum bir de. Neyse bu arada balgam köpüklü ve beyaz bazen de köpüklü ve su gibi oluyor. Hemen aile hekimine gittim. Geniz akıntın var dedi bir agusmantin bir de balgam sökücü verdi. 1 hafta kullandım ve geçmedi fakat bayağı azaldı. Neyse bir daha gittim 1 hafta önce aile hekimine detaylı anlattım ve bana geniz akıntın var hala deyip wincef ve prospan verdi. Şu an öksürük yok. Fakat arada bir yine balgam geliyor. Özellikle sıcak duşa girince 3 saniyede bir atıyorum. Tekrar hastahaneye gidicem bu hafta. Sizce ne olabilir? Bir de bende sinüs taşikardisi var. Köpük vb ondan olabilir mi? Acil yanıt verir iseniz sevinirim. Korkmaya başladım :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Veremde olabilir. Hastaneden sonra öksürüğün yine kesilmezse. Verem savaşa doktorla konuşup uğrayıp balgam örneği bırakmanı tavsiye ederim. Eğer pozitifse ilaç tedavisine başlanıcaktır.

Veremde olabilir. Hastaneden sonra öksürüğün yine kesilmezse. Verem savaşa doktorla konuşup uğrayıp balgam örneği bırakmanı tavsiye ederim. Eğer pozitifse ilaç tedavisine başlanıcaktır.
Verem ölümcül bir şey midir ne yapmam gerekir. Bilmediğim için daha da korktum şimdi. Lanet olsun nerden denk geldi bana.

Geri
Yukarı