Balık sever misiniz?

Arkadaşlar ben balığı şahsen çok sevemem. Tavada kızartılan balığa ağzımı süremiyorum. (eğer başka yemek yoksa kızartılmış balığı asla yemem ve onun yerine yoğurtla falan karnımı doyururum) eğer fırında balıksa aç olduğum için ve evde başka yemek olmadığı için mecbur yiyorum. Ben genelde tavuk ve kırmızı et yemeyi severim. Deniz ürünlerini pek sevmiyorum. Peki siz balık sever misiniz?

Sadece istarvit seviyorum. Geçenlerde palamut denemek istedim ağzıma alır almaz mantıksız bir tat geldi yiyemedim. Kalamar vesaire direkt gördüğüm an uzak duruyorum. Ölüsüne bile dokunamam.

Kılçıklı balıkla uğraşmak zor oluyor ya bir de küçük. Mesela kılçığı ayrılmış palamut olsa iyi giderdi.

Tüm balık türleri, ahtapot, karides vs. aklına gelebilecek her türlü canlıyı yiyebilirim denizden çıkan. Yiyemediğim şeyler dana, sığır, koyun gibi hayvanların eti. Kesinlikle midem almıyor.

Her türlü eti yerim hepsi içinde hiç sevmediğim olmadı. Balık olarak yemesi en zevkli hamsi bence, kılçıksız tek attığım için rahat oluyor lezzetli de ayrıca.

Geri
Yukarı