Banayeni.com güvenilir mi?

Kutimuti

Decapat
Daha fazla  
2. el ekran kartı almayı düşünüyorum. Banayeni.com sitesini gördüm, Akakçe'ye aitmiş diye okudum o sebeple 2. el olsa da bir problem çıkmaz diye düşündüm. Linkteki RTX3080 Ti alınır mı?

Outlet parçalar satıyorlar. Akakçe'ye ağitmiş. Yani güvenilir.

Ocağı beklemeyin zamlarla fiyatlar ucacak asgari ücret artırılacagı için.

Hocam daha kart çıkmadı ama yoksa beklemem zaten 😅
Olmazsa sistemin diğer parçalarını alıp, kart için bekleyebilirim. 5 Ocakta çıkacak diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Aynı fiyata 4000 serisi almak varken 3000 serisine o kadar para vermek istemiyorum. Önerilere açığım.

Hocam daha kart çıkmadı ama yoksa beklemem zaten 😅
Olmazsa sistemin diğer parçalarını alıp, kart için bekleyebilirim. 5 Ocakta çıkacak diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Aynı fiyata 4000 serisi almak varken 3000 serisine o kadar para vermek istemiyorum. Önerilere açığım.

5-8 Ocak arası cıkacak ve fiyati 1200 dolar olacak bu da 22,453,52 TL yapıyor bir de vergisi vs 30-35K yapar yılbaşından sonra daha da zamlanır cıkmadan önce tabii iyi bir bilgisayar istiyorum diyosanız bekleyin ama fiyat yukselecektir.

5-8 Ocak arası cıkacak ve fiyati 1200 dolar olacak bu da 22, 453, 52 TL yapıyor bir de vergisi vs 30-35K yapar yılbaşından sonra daha da zamlanır cıkmadan önce tabii iyi bir bilgisayar istiyorum diyosanız bekleyin ama fiyat yukselecektir.

Hocam bildiğim kadarıyla 4070 Ti 799 dolara çıkacak. 1200 dolar 4080'lerin fiyatı.
O yüzden göze alabiliyorum. Yılbaşında fiyat artışının ekstra bir vergi gelmediği sürece kısa vadede fazla fark edeceğini düşünmüyorum. Asıl konu 4070leri stoklarda tükenmeden görebilecek miyiz? 🫠

Hocam bildiğim kadarıyla 4070 Ti 799 dolara çıkacak. 1200 dolar 4080'lerin fiyatı.
O yüzden göze alabiliyorum. Yılbaşında fiyat artışının ekstra bir vergi gelmediği sürece kısa vadede fazla fark edeceğini düşünmüyorum. Asıl konu 4070leri stoklarda tükenmeden görebilecek miyiz? 🫠
Evet hocam yanlış bakmışım kusura bakmayın stoklar biteilir.

O yüzden göze alabiliyorum. Yılbaşında fiyat artışının ekstra bir vergi gelmediği sürece kısa vadede fazla fark edeceğini düşünmüyorum. Asıl konu 4070LERI stoklarda tükenmeden görebilecek miyiz? 🫠

4070 20 - 25k arası olacak diyorlar. İnşallahda öyle olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı