Bandicam kayıt videoları çok yer kaplıyor

Cognition1

Centipat
Daha fazla  
Ekran kaydedici olarak Bandicam kullanıyorum. Kaydettiği videolar çok yer kaplıyor 2 dk video 500 MB yer bunu nasıl önleyebilirim? Not: Başka bir kayıt programı önermeyin.

Hocam, uzun süre bandicam kullanmış biri olarak emin olabilirsiniz ki bu normal bir olay. Bandicam'da çektiğim videolar hem kasıyordu hem de çok yer kaplıyordu. Bende Bandicam kullanmamaya karar verdim. Bence siz de başka bir ekran kaydedici kullanın. Sistem özelliklerinizi ve çektiğiniz videoların konularını yazarsanız size güzel bir ekran kaydedici bulabilirim.

Hocam, uzun süre Bandicam kullanmış biri olarak emin olabilirsiniz ki bu normal bir olay. Bandicam'da çektiğim videolar hem kasıyordu hem de çok yer kaplıyordu. Bende Bandicam kullanmamaya karar verdim. Bence siz de başka bir ekran kaydedici kullanın. Sistem özelliklerinizi ve çektiğiniz videoların konularını yazarsanız size güzel bir ekran kaydedici bulabilirim.

GT 630, 8 GB RAM, Intel Xeon X5450, Windows 7, Zula'da maçları çekeceğim.

GT 630, 8 GB RAM, Intel Xeon X5450, Windows 7, Zula'da maçları çekeceğim.

Hocam, sizin sisteminize göre FPS kaybı yaşatmayan ve çekilen videoların çok fazla yer kaplamayan ve benim de şahsen severek kullanmış olduğum iki tane ekran kaydedici önereceğim: 1. Fraps 2. D3DGear eğer yüzünüzün gözüktüğü videolar yapmayacaksanız Fraps'ı kullanmanız daha iyi olur. Arayüzü basit ve kullanışlıdır. Ayarlamalarını internette bulabilirsiniz ya da kendinize göre yapabilirsiniz.

Hocam, sizin sisteminize göre FPS kaybı yaşatmayan ve çekilen videoların çok fazla yer kaplamayan ve benim de şahsen severek kullanmış olduğum iki tane ekran kaydedici önereceğim: 1. Fraps 2. D3DGear eğer yüzünüzün gözüktüğü videolar yapmayacaksanız Fraps'ı kullanmanız daha iyi olur. Arayüzü basit ve kullanışlıdır. Ayarlamalarını internette bulabilirsiniz ya da kendinize göre yapabilirsiniz.
Fraps uygulaması fps açısından iyi olur ama .avi video dosyası kaydettiği için aşırı derece yer kaplayacaktır. 2 Dakika = 1.5gb gibi.

Ekran kaydedici olarak Bandicam kullanıyorum. Kaydettiği videolar çok yer kaplıyor 2 dk video 500 MB yer bunu nasıl önleyebilirim? Not: Başka bir kayıt programı önermeyin.
2 Dakikalık bir videonun 500mb olması biraz tuhaf bandicam kayıt ayarlarının ekran görüntüsünü yollayabilir misin?

Fraps uygulaması FPS açısından iyi olur ama. AVI video dosyası kaydettiği için aşırı derece yer kaplayacaktır. 2 dakika = 1.5GB gibi.

2 dakikalık bir videonun 500 MB olması biraz tuhaf Bandicam kayıt ayarlarının ekran görüntüsünü yollayabilir misin?

PC kapalı, hatırladıgım kadarıyla 1080p, 50 FPS, 80 kalite, MP4, 1024-768

Yeni konular

Geri
Yukarı