Bandicam'de ekran kaydı aldıktan sonra videonun pırpır etmesi

Yusuf Alperen55

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Bandicam ile ekran kaydını sorunsuz şekilde alıyorum fakat videoyu kaydettikten sonra izlerken videonun pırpır ettiğini yani görüntüye saliselik beyaz ekranlar gelip gittiğini görüyorum. Sorunuma çözüm bulabilirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

1711790774132.png

Ayarlarım bu şekilde hocam ekranın tüm kısmını kayıt etmiyorum bu arada belirli bir kısmını kayıt ediyorum ekran kayıt modunda.

Çözünürlük ile alakalı bir durum olabilir mi? Kayıt yaparken kullandığınız ayarları ekran görüntüsü atabilir misiniz?
Ekran görüntüsünü yolladım hocam.

Eki Görüntüle 2154258

Ayarlarım bu şekilde hocam ekranın tüm kısmını kayıt etmiyorum bu arada belirli bir kısmını kayıt ediyorum ekran kayıt modunda.

Ekran görüntüsünü yolladım hocam.

Bahsettiğiniz durum bilgisayarınızın tüm ekran özellikleri ile video kayıt esnasında ayarlarınız ile alakalı olduğunu düşünüyorum örnek vermek gerekirse FPS olarak bir uyumsuzluk varsa o yaşadığınız sorunu yaşamanız normaldir. Bunu incelerseniz bence sorun düzelecek. Ekranınız kaç Hz?

Bence Bandicam yerine sistem düşük ise ocam falan var ya da düz OBS kullan.
Hocam sistemim çok iyi.

Bahsettiğiniz durum bilgisayarınızın tüm ekran özellikleri ile video kayıt esnasında ayarlarınız ile alakalı olduğunu düşünüyorum örnek vermek gerekirse FPS olarak bir uyumsuzluk varsa o yaşadığınız sorunu yaşamanız normaldir. Bunu incelerseniz bence sorun düzelecek. Ekranınız kaç Hz?
Ekranım 165 Hz hocam.

Geri
Yukarı