Banggood kargosu nerede?

furkan312

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Banggood üzerinden 9 Nisanda sipariş oluşturmuştum. Kargo detaylarına girdiğimde işleniyor yazıyor ve altta bu var. Ne anlama geliyor bu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1713023736943.png
    1713023736943.png
    19,3 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Banggood üzerinden 9 Nisanda sipariş oluşturmuştum. Kargo detaylarına girdiğimde işleniyor yazıyor ve altta bu var. Ne anlama geliyor bu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hazırlanıyor, resmi tatil nedeni ile pazartesiye kadar öyle durur zaten.

İletişime geçin.

İlk başta 27 Nisandan önce gelecktir diye tahmin ediliyordu şimdi 2 Mayıs olmuş.

İlk başta 27 Nisandan önce gelecktir diye tahmin ediliyordu şimdi 2 Mayıs olmuş.

5 Mayıs.

İletişime geçin.

Şimdi iletişime geçtim ayın 19'unda kargoya veririz 12-25 gün içinde gelir dediler daha ne kadar kargo bekliyicem bilmiyorum bu ulaşamadım kargoma.

Son düzenleme:

5 Mayıs.

Şimdi iletişime geçtim ayın 19'unda kargoya veririz 12-25 gün içinde gelir dediler daha ne kadar kargo bekliyicem bilmiyorum bu ulaşamadım kargoma.

Normal, Çin'den geliyor.

@furkan312
Ürünün anladığım kadarıyla daha gönderilmemiş, işleniyorda kalmış. İşleniyor kısmı bende boş, gönderildi kısmında siparişim. Ürünün linki atar mısın?
1713457833357.png

Geri
Yukarı