Banggood'dan alınan klavye ne zaman gelir?

Trespasser

Decapat
Daha fazla  
Banggood'dan Air Parcel register ile klavye siparişi verdim. Kargoyu Aras mı getirecek, yoksa PTT mi? Turkey Direct mail ile yapmadıgıma pişmanım. Daha yola bile cıkmamıs kargo, uc gun oldu. Support'a yazdım, adresi cok uzun yazmışsınız o yuzden cıkmamıs dedi. Yeni adres yazdım aynısını yazmama ragmen onayladı falan. ne zaman gelir bu meret? Vergisini de odedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı siteden Royale Kludge RK61 sipariş ettim 8 gün önce, hala bekliyorum. Uygulama üzerinde şu yazı yazıyor. Bilgisi olan varsa tahminen ne kadar süre kalmıştır gelmesine?
Screenshot_20220211_154749.jpg

Uygulama üzerinden baktığımda 385 adet kaldığı gözüküyor ama? 17TRACK sitesinde departed from warehouse yazıyor. Weworldexpress sitesinde ise yeni bir mesaj geldi departed from Origin şeklinde. Çok karışık anlayamıyorum. Merak ettiğim bir şey ise kargo şirketi bize SMS atıyor mu acaba kargoyu aldıkları zaman?

Uygulama üzerinden baktığımda 385 adet kaldığı gözüküyor ama? 17TRACK sitesinde departed from warehouse yazıyor. Weworldexpress sitesinde ise yeni bir mesaj geldi departed from Origin şeklinde. Çok karışık anlayamıyorum. Merak ettiğim bir şey ise kargo şirketi bize SMS atıyor mu acaba kargoyu aldıkları zaman?

SMS attiklarini zannetmiyorum en azından AliExpress'te SMS olayı olmuyordu Banggood için bilmiyorum. Siparişi vereli bir hafta oldu benim hala kargoya verilmedi benimki de.

Departed from origin, IN TRANSIT yazısı geldi uygulama üzerinde. Sanırım yakındır gelmesi.. Vergilerin ödendiği mesajı uygulamada gözüktüğü zaman aras kargo üzerinden takip kodu alacağım. Umarım sende yakın zamanda bir bilgilendirme alırsın ve klavyen yakın zamanda yola çıkar.

Departed from origin, IN TRANSIT yazısı geldi uygulama üzerinde. Sanırım yakındır gelmesi.. Vergilerin ödendiği mesajı uygulamada gözüktüğü zaman aras kargo üzerinden takip kodu alacağım. Umarım sende yakın zamanda bir bilgilendirme alırsın ve klavyen yakın zamanda yola çıkar.
İnşallah hocam hayırlı olsun sizin klavye de. Cumartesi desteğe yazıcam hala çıkmamışsa kargoya.
Kargoya verilmiş bugün 40 gün sonrasına teslim diyor.

Son düzenleme:
İnşallah hocam hayırlı olsun sizin klavye de. Cumartesi desteğe yazıcam hala çıkmamışsa kargoya.
Kargoya verilmiş bugün 40 gün sonrasına teslim diyor.
Flight Arrived at destination 'Uçuş varış noktasına ulaştı' şeklinde mesaj gözüküyor hem uygulama hem diğer takip yaptığım sitelerde. Türkiyeye geldi sanırsam. Sizin kargonuz 40 gün kadar sürmez bana kalırsa tahmini teslimat tarihi olabilir mi o? Mesela: 15-40 gün arası teslim tarihi vb. Şu görselde ki gibi:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220213_220524.jpg
    Screenshot_20220213_220524.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı