Banggood'dan GamaKay MK61 alınır mı?

Memnunum hocam fakat eksi yönleri var uygulama ile alakalı olarak onun dışında basış hissiyatı olarak brown çok daha iyi çünkü geri bildirimli bir switch fakat yellowun da sesi çok güzel. Ben blue kullanıyordum, ekstra brown aldım ve onu kullanıyordum 1 haftaya yakındır. Yellow alıp temelli ona geçicem sanırım çünkü hem clicky hem de tuş seslerini duyuyorsun daha iyi oluyor.
Ayrıca, mekanik klavyeye geçtiğiniz an o farkı hissedeceksiniz hatta bu klavye optik switch, kızılötesi çalışıyor yani. Çoğu mekanik klavyeden daha iyi demek bu.
Sağolun hocam son olarak brown switch kullandığınızda basım hissiyatı için size vaov dedirtti mi ? Karar veremedim bir türlü. Basım hissiyatını geçtim sesi tok bir şekilde geliyor mu ?

Sağ olun hocam son olarak brown Switch kullandığınızda basım hissiyatı için size vaov dedirtti mi? Karar veremedim bir türlü. Basım hissiyatını geçtim sesi tok bir şekilde geliyor mu?
Yani dedirtmedi çünkü ben böyle sessizleri sevmem genelde, büyük ihtimalle de o yüzden etkilenmedim pek. Sesi epey tok evet ama bunda en önemli etken Keycaps'ler oluyor, bu keycapslerde de epey başarılı bir tok ses var.

Yani dedirtmedi çünkü ben böyle sessizleri sevmem genelde, büyük ihtimalle de o yüzden etkilenmedim pek. Sesi epey tok evet ama bunda en önemli etken Keycaps'ler oluyor, bu keycapslerde de epey başarılı bir tok ses var.
Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Yellow switchde karar kıldım sanırım. Ayrıca bu gümrük vergisinde türkiye direkt postayı seçtiğimi sanıyordum. satın alma kısmında bir daha seçmemiz gerekiyormuş o yüzden az kalsın gümrük ödeyecektim sanırım.

Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Yellow switchde karar kıldım sanırım. Ayrıca bu gümrük vergisinde türkiye direkt postayı seçtiğimi sanıyordum. satın alma kısmında bir daha seçmemiz gerekiyormuş o yüzden az kalsın gümrük ödeyecektim sanırım.
Gümrük yine ödemezdiniz hocam o çok ekstrem durumlarda oluyor, sadece ekstra para veriyorsunuz ama risk oluyor evet. Turkey Direkt seçtiyseniz sorun yok tekrardan, yellow switch çok güzeldir ben de sarı almayı planlıyorum elime artık ne zaman para geçerse :D Hayırlı olsun şimdiden.

Gümrük yine ödemezdiniz hocam o çok ekstrem durumlarda oluyor, sadece ekstra para veriyorsunuz ama risk oluyor evet. Turkey Direkt seçtiyseniz sorun yok tekrardan, yellow switch çok güzeldir ben de sarı almayı planlıyorum elime artık ne zaman para geçerse :D Hayırlı olsun şimdiden.
Sağolun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı