GamaKay MK61 alınır mı?

200 daha ekleyip bunu alman daha mantıklı olacaktır.

Aynısını indirimde 1145 TL'ye almıştım fakat siparişim iptal edildi. Bunda da aynı şey olur mu?
Valla edilen var, edilmeyen var ben de pek çözemedim. Aliexpress'te aynı durumun olacağını sanmıyorum, olsa bile en kötü alıp memnun kalmayanlardan satın alırsın. MK61 kullanan biri olarak, MK61'e 1500 vermek yerine bunu almalısın.

Aynısını indirimde 1145 TL'ye almıştım fakat siparişim iptal edildi. Bunda da aynı şey olur mu?

Ayrıca Box White switch istemiyorum. Switch alıp takmaya çalışırsam çok yüksek fiyata mal olur.

Neyinden memnun değilsiniz hocam.

Ayrıca Box White switch istemiyorum. Switch alıp takmaya çalışırsam çok yüksek fiyata mal olur.
Box'ları satabilirsin, ne kadar sürede alıcısı çıkar bilmiyorum fakat hastaları vardır elbet. Switch olarak bunlar uyguna geliyor ilk siparişte.

2. bir seçenek olarak buna bakabilirsin.

Hocam 1700 TL çok fazla geliyor ya. Normal şartlarda 1100'e alıp 700 liraya switch takıp kullanacaktım fakat Box Switchleri sevmediğimden dolayı o parayı veresim gelmiyor.
1700 hala uygun. Neden dersen bana şuan da 1700TL'ye klavye önerir misin? Hatta 2000 yapalım. İstediklerim ise TKL veya daha düşük form ama %60'dan büyük ok tuşları onemli. 3 modlu olacak. Yani hem 2.4GHz, BT ve kablolu seçeneği olacak. PBT keycaps tabii ki.

Dediğim özelliklerde bir klavye yok maalesef. Yine uygun oluyor. Normal de 2.5K'ya satılıyordu. Swarcrow 2 ay önce incelediğinde 2.2K'dı ve o fiyata rağmen öneriyordu. Benim istediğim özellikleri tek karşılayan klavye o.

Neyinden memnun değilsiniz hocam.
Memnun değilim demedim ki, yanlış anladın sanırım. :D
MK61 ile yaşadığım tek problem 3 tuşundaki devrenin bir parçasının kırılması, şuan çalışmıyor 3 tuşu. Onun dışında memnunum, 1500 edeceğini düşünmüyorum. Sadece kırılan parçaya canım sıkıldı.
resim_2023-07-12_144747238.png

Memnun değilim demedim ki, yanlış anladın sanırım. :D
MK61 ile yaşadığım tek problem 3 tuşundaki devrenin bir parçasının kırılması, şuan çalışmıyor 3 tuşu. Onun dışında memnunum, 1500 edeceğini düşünmüyorum. Sadece kırılan parçaya canım sıkıldı.
Evet hocam yanlış anlamışım. Ama yinede sevmediğim bir switche 1700TL verip kullanmak istemiyorum. Bütçem switch değiştirmeye de el vermiyor zaten. Eğer 1500 TL bandında sessiz tactile veya linear bir klavye var ise MK61 dışında onu alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı