GamaKay MK61 alınır mı?

@DntX Gamakay Mk61 güzeldir. Sarı switch zaten efsane. K61 veya K66 da bakabilirsiniz. Stablar bir tık daha iyi K66 ve K61 de. Hızlı kargoyu seçip BGRATON kodunu kullanın. Bu sayede gümrük ve hızlı kargo bedeli ödemeyeksiniz. Diğer atılan klavyeler o kadar iyi değil hani Mk61 veya K61 daha manrıklı olur.

@DntX Gamakay Mk61 güzeldir. Sarı switch zaten efsane. K61 veya K66 da bakabilirsiniz. Stablar bir tık daha iyi K66 ve K61 de. Hızlı kargoyu seçip BGRATON kodunu kullanın. Bu sayede gümrük ve hızlı kargo bedeli ödemeyeksiniz. Diğer atılan klavyeler o kadar iyi değil hani Mk61 veya K61 daha manrıklı olur.

MK61 optik switch, K61 mekanik switch. Optik yellow ile cok begenilen mekanik yellow switchin alakasi yok birbiriyle basim hissi ve algilama mesafesi olarak.

Normalde Xpg'nin 1000 TL gibi bir fiyatının olması beni kararsız bırakıyor. Benim için daha ucuza geliyor fakat acaba 600 TL'lik klavye 1000tl olandan daha iyi nasıl olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı