Banka hesabından Steam adına habersiz para çekilmiş

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaban dün gece saatlerinde iznim ve onayım olmadan hesabımdan yüklü miktarda para çekilmişn ilgili yollara başvurdum ve kartımı iptal ettim ve bankayla görüştüm ve parayı karşılayacaklarını söylediler. Sorum şu, bunu yapanın tespit edebilir miyiz? Çünkü benim dışımda kart bilgilerimi kimse bilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaban dün gece saatlerinde iznim ve onayım olmadan hesabımdan yüklü miktarda para çekilmişn ilgili yollara başvurdum ve kartımı iptal ettim ve bankayla görüştüm ve parayı karşılayacaklarını söylediler. Sorum şu, bunu yapanın tespit edebilir miyiz? Çünkü benim dışımda kart bilgilerimi kimse bilmiyor.

Muhtemelen tespit edemezsin fakat parani geri alirsin kart bilgilerinizi sosyal medya uzerinde kim olursa olsun paylasmayin hocam.

Muhtemelen tespit edemezsin fakat parani geri alirsin kart bilgilerinizi sosyal medya uzerinde kim olursa olsun paylasmayin hocam.
Dostum sana şöyle söyleyeyim kredi kartı bilgilerimi şu zamana kadar kimseyle paylaşmadım ve hiçbir linke tıklamadım çok dikkatliyimdir o konuda Neyse bir bardak soğuk su içtim üzerine :) Dolandırıcılar her yerde nasıl bulduysa artık hacker falan da olabilir bilemiyorum Steamden alışveriş yapılmış bankayla konuştum ve ödeyeceklerini söylediler tamı tamına

Dostum sana şöyle söyleyeyim kredi kartı bilgilerimi şu zamana kadar kimseyle paylaşmadım ve hiçbir linke tıklamadım çok dikkatliyimdir o konuda Neyse bir bardak soğuk su içtim üzerine :) Dolandırıcılar her yerde nasıl bulduysa artık hacker falan da olabilir bilemiyorum Steamden alışveriş yapılmış bankayla konuştum ve ödeyeceklerini söylediler tamı tamına
Tıklamanıza gerek yok tek bir panelle bulabilirler.

Dostum sana şöyle söyleyeyim kredi kartı bilgilerimi şu zamana kadar kimseyle paylaşmadım ve hiçbir linke tıklamadım çok dikkatliyimdir o konuda neyse bir bardak soğuk su içtim üzerine :) dolandırıcılar her yerde nasıl bulduysa artık hacker falan da olabilir bilemiyorum Steam'den alışveriş yapılmış bankayla konuştum ve ödeyeceklerini söylediler tamı tamına.

Muhtemelen tanınan güvenilir bir şirketin datası yayıldı veya sizin bilgileriniz satıldı bunlar şirketlerin karanlık tarafı bizim bütün bilgilerimiz şu anda bir yerlerde insanlara satılıyor muhtemlen size de denk gelmiş size öneri olarak kartınızı kullanmadığınız zamanlarda kullanıma kapatabilirsiniz veya günlük limit koyabilirsiniz harcamalarınza göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı