Başkasının adına olan banka hesabından Papara hesabına para gönderme

Yusufh4n

Decapat
Daha fazla  
Annemin banka hesabından Papara'ma 10₺ gönderdim. Aslında 300₺ gönderecektim ama deneme için 10₺ gönderdim ve elime geçmedi. Sonra fark ettim ki sadece kendi banka hesabımdan (16 yaşındayım) olması lazımmış. Papara'yı yeni indirdim o yüzden pek bilmiyorum, ben kendime hiçbir şekilde para gönderemez miyim ve bu 10₺'yi geri alamaz mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendine ait banka hesabından gönderebilirsin. Başkasına ait banka hesabından gönderemezsin.
10 TL annenin hesabına geri gelecektir. Paparaya paranı sadece kendine ait banka hesabından alabilirsin. Yada papara üzerinden başkası da atabilir sana. Mesela annene papara aç, annenin banka hesabından annenin papara hesabına para gönder. Sonra da papara üzerinden kendine gönder. Böyle olabilir.

Para banka hesabına geri gelir. Kendine ait banka hesaplarından sadece Papara hesabına para gönderebilirsin. Ancak kendi Papara hesabından istediğin bankaya para gönderebiliyorsun.

Para banka hesabına geri gelir. Kendine ait banka hesaplarından sadece Papara hesabına para gönderebilirsin. Ancak kendi Papara hesabından istediğin bankaya para gönderebiliyorsun.
Kendine ait banka hesabından gönderebilirsin. Başkasına ait banka hesabından gönderemezsin.
10 TL annenin hesabına geri gelecektir. Paparaya paranı sadece kendine ait banka hesabından alabilirsin. Yada papara üzerinden başkası da atabilir sana. Mesela annene papara aç, annenin banka hesabından annenin papara hesabına para gönder. Sonra da papara üzerinden kendine gönder. Böyle olabilir.
10 TL sana geri gelecektir. Sadece kendine ait banka hesaplarından gönderebilirsin.
Hepinize çok teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı