Banka hesabını kapatmak

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Şu an da bu banklarda üyeliğim gözüküyor e-Devlet üzerinden baktığımda.
Ben buradan TEB, Türkiye finans, hesaplarını tamamiyle kapattırmak istiyorum. Mobil bankacılık içinde ki hesaplarım kapandığında tamamen kapanıyor mu?
Üyeliğimi tamamen kaldırmamın bir yolu var mı?
Okuduğunuz için teşekkürler iyi sosyaller.

1673956746203.png

Hesap kapatabilirsin ama yine de üyeliğin devam eder. Bazı bankalar, para koymazsan öyle kalır diyebilir. Ama gerçek bir kapatma için şubeye gitmelisin.

Hesap kapatabilirsin ama yine de üyeliğin devam eder. Bazı bankalar, para koymazsan öyle kalır diyebilir. Ama gerçek bir kapatma için şubeye gitmelisin.

Tamamen kayıtımı silmek istiyorum ama dediğiniz gibi sanırsam şubeye gitmem gerekiyor ona da hiç uğraşamam yani. Teşekkürler cevabınız için. İyi sosyaller.

Hocam ben de bugün İş Bankası şubesine gidip hesabımı kapattım ama galiba uygulamadan da oluyormuş. Şu an hala sisteme girebiliyorum, sadece hesabınız yok diyor. Tamamen çıkmanın bir yolu var mı?

@serhatcandev hocam e-devlet'ten banka kayıtlarını nasıl açabiliriz, hangi sekmeden? Teşekkür ederim.

Hocam ben de bugün İş Bankası şubesine gidip hesabımı kapattım ama galiba uygulamadan da oluyormuş. Şu an hala sisteme girebiliyorum, sadece hesabınız yok diyor. Tamamen çıkmanın bir yolu var mı?

@serhatcandev hocam e-devlet'ten banka kayıtlarını nasıl açabiliriz, hangi sekmeden? Teşekkür ederim.
Hocam uygulama içerisinden hesabı kaldır dersek de kapanıyormuş yani tamamen üyelik silme gibi bir durum mevzu değil.

Buyrun link: Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama

Hocam uygulama içerisinden hesabı kaldır dersek de kapanıyormuş yani tamamen üyelik silme gibi bir durum mevzu değil.

Buyrun link: Mevduat/Katılım Fonu Hesabı Bulunan Banka Sorgulama
Evet hocam ben de eve gelince fark ettim, uygulamadan hesabı kaldır deyince, ufak bir dijital dekont da verip hesap kapanıyormuş. Ben bunun fiziksel olanını aldım.

Şimdi telefonla aradım; hesabımı kapattım ama sisteme hala girebiliyorum, tamamen kapatmak için ne yapmam lazım diye sordum, dijital üyeliği de kapatmak için ayrıca şubeye başvuru yapın dedi, şimdi saat 5'e geliyor, yarın gidip dijital bankacılık hesabımı da kapattırmak için şubeye gideceğim, umarım hiç açmamışım gibi tamamen kapanır da sisteme hiç giriş yapamam, isteğim bu yani.

Sizin durumlar nasıl? Bu arada link için teşekkür ederim.

Evet hocam ben de eve gelince fark ettim, uygulamadan hesabı kaldır deyince, ufak bir dijital dekont da verip hesap kapanıyormuş. Ben bunun fiziksel olanını aldım.

Şimdi telefonla aradım; hesabımı kapattım ama sisteme hala girebiliyorum, tamamen kapatmak için ne yapmam lazım diye sordum, dijital üyeliği de kapatmak için ayrıca şubeye başvuru yapın dedi, şimdi saat 5'e geliyor, yarın gidip dijital bankacılık hesabımı da kapattırmak için şubeye gideceğim, umarım hiç açmamışım gibi tamamen kapanır da sisteme hiç giriş yapamam, isteğim bu yani.

Sizin durumlar nasıl? Bu arada link için teşekkür ederim.

Hocam ben hesabı kapattırdım o bana yetti. Zaten hesap olmadığı için Kart'da geçersiz sayılıyor. Kartları çöpe atmadım çünkü toplamayı seviyorum :D (15'e yakın kart var :D) eğer ki yarın bir gün yine kullanmak istersem giriş yapıp hesap açarım baştan uğraşmam her şey ile.

Hocam bende böyle çıktı, şimdi buradan bu İş Bankası bölümünün kalkması imkansız mı, orayı anlayamadım. Zahmet olmazsa tekrar anlatabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• gfhfghfghg.png
    gfhfghfghg.png
    59 KB · Görüntüleme: 175

Geri
Yukarı