Banka kartı için banka önerisi

Gönderdiğiniz gibi geri çekebiliyorsunuz. Para transferi de ücretsiz. Kredi kartı ödemeleri oradan yapılabilir. :)
Sabit gelir olsa sorun olmuyor hocam aslında, ama sabit gelir olmayınca biraz zorluyor gibi. Ayrıca para transferinin yanında artı para ve 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermek gerekiyor. Hadi otomatik ödeme talimatı da verilir belki bir şekilde de sabit geliri olmayan birisine ek hesap verirler mi?, bilemedim doğrusu.

@Tim Yapı Kredi için kart başvurusu yaptım kartımın gelmesini bekleyorum şuan. Yapı Kredi'de VISA kart alacağım. İş Bankası'ndan da İşCep uygulamasından müşteri olarak Maximum Genç Kart çıkarıp 200 TL Maxi Puan kazanma avantajı var. Kimliğimi taratıyorum ardından yüz tanıma istiyor uygulama. Bir sürü uğraşıma rağmen yüz tanımıyor. Bunla ilgili de bir sürü şikayet var. Şimdi ben bankadan çıkarmaya gidersem kampanyadan yararlanamıyormuşum bankaya gidip sordum. Napmalıyım şimdi tam olarak ya?

Ziraat bankasında hesap açıp bankkart alabilirsiniz. Yapı Kredi TLcardında avantajları bulunuyor. Teslim edilmesini beklemek istemiyorsanız isimsiz kart isteyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı