Banka kartı için banka önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam. Kısa bir süre sonra banka hesabı açtıracağım ve hangi bankayı seçsem bilemiyorum. Kampanyaları, avantajları bol olan banka önerebilir misiniz? Onun yanı sıra destek ekibi de iyi olması da tercihimdir. İyi sosyaller!

KuveytTürk FastEFT ve para çekim işlemlerinde ücret almıyor. KuveyTürk ile birlikte Papara, Nays, Tosla ile de avantajlardan faydalanıyorum. Nays veya Tosla açmayı düşünürsen ikimizin de kazanacağı davet kodlarından istersen bilgi verirsen sevinirim.

Papara, Steam ve YouTube Premium, sootify oremium için indirim veriyor. En avantajlısı Papara diyebilirim.

Destek ekibidir, avantajdır, kampanyadır... bunlara günlük kullanımda bakmıyorsun bile. Banka kartında önemli olan kaliteli mobil uygulama, farklı yatırım seçenekleri ve kolay ulaşılır ATM'lerdir. Bu konuda da Ziraat baya öne çıkıyor. İsteğin geleneksel banka kartları değil de avantaj, kampanya işleri ise Enpara, Papara tarzı girişimlere yönel.

Kampanya için Yapı Kredi, Akbank ve Garanti tercih edebilirsiniz. Ben Yapı Kredi ve Garanti öneririm size en yakın ATM hizmeti olanını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz para transferi gibi bir talebiniz varsa da Enpara ve Kuveyt Türk tercih edebilirsiniz. Kuveyt Türk bir tık önde olabilir çünkü Yapı Kredi ATM'lerini kullanabiliyorsunuz.

Destek ekibidir, avantajdır, kampanyadır... bunlara günlük kullanımda bakmıyorsun bile. Banka kartında önemli olan kaliteli mobil uygulama, farklı yatırım seçenekleri ve kolay ulaşılır ATM'lerdir. Bu konuda da Ziraat baya öne çıkıyor. İsteğin geleneksel banka kartları değil de avantaj, kampanya işleri ise Enpara, Papara tarzı girişimlere yönel.
Bana göre Ziraat Bankası en kötü mobil bankacılık diyebilirim. UI berbat. Aradığını bulamıyorsun bile her şeyi gizlemişler resmen. Yapı Kredi kullanıyorum gözüm canlanıyor her girmem de.

Herkese selam. Kısa bir süre sonra banka hesabı açtıracağım ve hangi bankayı seçsem bilemiyorum. Kampanyaları, avantajları bol olan banka önerebilir misiniz? Onun yanı sıra destek ekibi de iyi olması da tercihimdir. İyi sosyaller!

Hocam size önerim 1 adet Papara (avantajlar için) 1 adet Enpara (EFT/Havale ücretsiz) 1 adet de dilediğiniz bankadan kart almanız. O seçtiğiniz bankayı da etrafınızda ki bulunan ATM'lere göre seçin. Döviz, altın, hisse alımlarında o bankadan yaparsınız ben aynı bu şekilde kullanıyorum. Papara avantaj için, Enpara ana bankam param hep orada kalır para akışını oradan sağlarım. Yapı Kredi ile hisse işlerim.

Bana göre Ziraat Bankası en kötü mobil bankacılık diyebilirim. UI berbat. Aradığını bulamıyorsun bile her şeyi gizlemişler resmen. Yapı Kredi kullanıyorum gözüm canlanıyor her girmem de.

Hocam size önerim 1 adet Papara (avantajlar için) 1 adet Enpara (EFT/Havale ücretsiz) 1 adet de dilediğiniz bankadan kart almanız. O seçtiğiniz bankayı da etrafınızda ki bulunan ATM'lere göre seçin. Döviz, altın, hisse alımlarında o bankadan yaparsınız ben aynı bu şekilde kullanıyorum. Papara avantaj için, Enpara ana bankam param hep orada kalır para akışını oradan sağlarım. Yapı Kredi ile hisse işlerim.
Hocam UI kötü demişsiniz fikriniz değişimiş gibi Papara,Enpara,Ziraat üçlüsü nasıl?

Hocam UI kötü demişsiniz fikriniz değişimiş gibi Papara,Enpara,Ziraat üçlüsü nasıl?
Hocam yani özellikle şunları kullanırım dediğim 2 banka var. Birisi tabii ki Enpara. Kredi kartım olduğu için İş Bankası. Ziraat vs de işim varsa. Mesela Yapı Kredi kullanmıyorum artık çünkü ücretleri çok fazla hisse senedi hesabı için Ziraat uygun. Onu kullanıyorum.

Yani ihtiyacınız olanı seçmeniz daha doğru.

Hocam yani özellikle şunları kullanırım dediğim 2 banka var. Birisi tabii ki Enpara. Kredi kartım olduğu için İş Bankası. Ziraat vs de işim varsa. Mesela Yapı Kredi kullanmıyorum artık çünkü ücretleri çok fazla hisse senedi hesabı için ziraat uygun. Onu kullanıyorum.

Yani ihtiyacınız olanı seçmeniz daha doğru.

Papara, Ziraat yeterli sanırım bana havale ve EFT ile işim olacağını sanmıyorum şu an biri normal kağıt paranın gereksiz kapladığı yeri ortadan kaldırmak için diğeri de hisse almak için.

Geri
Yukarı