Banka kartı önerisi

Recep1221

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 18 yaşındayım ve banka kartı çıkarmak istiyorum. Kampanyaları güzel, mobil uygulaması kullanışlı olan bir banka önerirseniz sevinirim.
Biraz araştırdım Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi bankaları dikkatimi çekti bu üç bankadan hangisi daha iyi seçim olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 18 yaşındayım ve banka kartı çıkarmak istiyorum. Kampanyaları güzel, mobil uygulaması kullanışlı olan bir banka önerirseniz sevinirim.
Biraz araştırdım Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi bankaları dikkatimi çekti bu üç bankadan hangisi daha iyi seçim olur?

Enpara

Bence Ziraat'ten şaşmamak lazım. 3'ü arasındaysa İş Bankası.

Üniversitede öğrenciysen ve burs ya da kredi alacaksan senin adına ziraat bankası hesabı açılıyor. Ben ek olarak İş bankası ve QNB'nin enpara kartını kullanıyorum. İş bankasının uygulaması gayet kullanışlı faizleri fena değil. QNB enpara kartında ise hiç bir işlemden ücret almıyor EFT vs. o yönden gayet iyi tavsiye edebilirim.

Yapı Kredi kullanıyorum ben çok kullanışlı

Şahsen Akbank kullanıyorum fakat kampanyaları ya az oluyor ya da bana uygun olmuyor ve faiz oranı biraz yüksek ama müşteri hizmeti olarak bir sıkıntı yaşamadım ve birçok kampanyası bulunuyor kendine uygun olanı bulursan çok iyi olabilir. Ayrıca mobil uygulaması basit ve anlaşılır. Öte yandan Ziraat hesabımda var. Onun da mobil uygulaması basit ve anlaşılır. Eğer öğrenci isen gerçekten öğrenci dostu bir banka.

Akbank FAV sana uygun olabilir, biraz araştırmanı öneririm. FAV'da bütün atmlerden ücretsiz para çekme (belirli bir limiti vardı), ücretsiz EFT ve havale ayrıca YouTube/Netflix cashback de olması gerekiyor.

Ücret almayan banka EFT Fast fatura vs CEPTETEB.
Değişik kartlar American Express aynalı bonus vs garanti.
Dengeli istiyorsan İş Bankası (Online başvuru da 1 yıl ücretsiz havale/eft +BluTV indirim kodu 1 yıl sonra da her ay ayda 2 kere ücretsiz EFT vs)

Geri
Yukarı