Banka Kartı Tavsiyesi

Enpara oldukça güzel, ben de kullanıyorum (Kampanya kısmında biraz durgun gibiler ama olsun). Fakat 18 yaşından önce Enpara'ya başvuramayacağın için elemek zorunda kalacaksın sanırım. Belki ailenden birisinin üzerine alabilirsin eğer kabul ederlerse.

Farklı bir alternatif yapayım. Bana kalırsa ATM'leri sana yakın olan bir bankaya ailenle giderek normal bir vadesiz hesap açın ve hesap için banka kartı alın. Artık bankaların neredeyse hepsi öğrencilere hesap açıyorlar. Enpara gibi her şey ücretsiz değil ama bence en mantıklı seçeneklerden bir tanesi.

18 olunca da Enpara alırsın eğer gerekli görürsen.

Ben yıllardır kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim telefon uygulamasıda baya kolay resimleri ekledim.
Screenshot_20200124-191746_Enparacom.jpg Screenshot_20200124-191812_Enparacom.jpg

Enpara oldukça güzel, ben de kullanıyorum (Kampanya kısmında biraz durgun gibiler ama olsun). Fakat 18 yaşından önce Enpara'ya başvuramayacağın için elemek zorunda kalacaksın sanırım. Belki ailenden birisinin üzerine alabilirsin eğer kabul ederlerse.

Farklı bir alternatif yapayım. Bana kalırsa ATM'leri sana yakın olan bir bankaya ailenle giderek normal bir vadesiz hesap açın ve hesap için banka kartı alın. Artık bankaların neredeyse hepsi öğrencilere hesap açıyorlar. Enpara gibi her şey ücretsiz değil ama bence en mantıklı seçeneklerden bir tanesi.

18 olunca da Enpara alırsın eğer gerekli görürsen.

Ailem izin veriyor. Bu konuda sıkıntım yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı