Banka Kartı Tavsiyesi

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 16 yaşındayım. İninal Kart almayı düşünüyordum fakat hem para çekerken hem de yüklerken aldığı ücretler bir öğrenci olarak fazla geliyor. Bir de sanırım IBAN numarası yok. İnternetten alışveriş yapabileceğim banka kartı tavsiyelerinize açığım.

Ne kadar doğru olur bilmiyorum ama Yapı Kredi maaş hesap kartım vardı işe girerken aldığım. Halen daha kullanıyorum. Kesinlikle bir numara. Ziraat bankasıyla Originden alışveriş yapmak için 3 gün uğraştım ve hesabı kapattım delirttiler. Yapı kredi kartımla saniyesinde alışveriş yaptım. Para yükleyip harcayım dersen zaten ücret vs. almıyor.

kardeşim ben enpara kullanıyorum havale eft ücreti yok istedigin bankaya havale eft yapabiliyon müsteri hizmetlerine cok hızlı baglanabiliyosun ve sıkıntıları yok ama yasin en az 18 olması lazım banka ve kredi kartlarında yoksa vermezler ama veli olarak anne ve baba actirabiliyor senin adina ama havale eft yapamiyosun diye biliyorum ama alisveris acik oluyo banka karti benim tavsiyem enpara ama sen actiramasin yasin kurtarmıyor anne ya da baban actirir anca

Bende enpara kullanıyorum baya memnunum. İnternet üzerinden başvuru yapabilirsin veya arıyabilirsin. Kartı temsilcilerden birisi evine kadar getiriyor. Birkaç kimlik bilgisi ve imza gibi işlemleri halledince kartını direk teslim ediyor. Her ay Denizbank ve Halkbankasının ATM'lerinden toplam 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı veriyorlar. Akbank ve Ziraatbank'ın müşteri hizmetleri çok fazla bekletiyorlar. Enpara'da ben hiç beklemeden direk bağlanabiliyorum. Zaten kendin ararsan onlar daha net bilgilerle anlatırlar. Enpara hesabına bankamatiklerin altığı para miktarından yüklü miktarda para yatırcağında veya çekiceğinde finansbank'dan ücretsiz olarak işlemini halledebiliyorsun. Son olarak da başka banka hesaplarına para transver işlemlerinde senden hiçbir ücret kesilmiyor.

İş Bankası ilk imza hesabı diye bir şey var. Aileni ikna edersen yapabileceğin tek şey bu diye biliyorum. 18 olunca neredeyse her bankadan banka kartı alıp internette alışveriş yapabilirsin. Bazılarında havale-EFT ücreti oluyor. Tek derdi bu.

Bir çoğunuz enparadan memnunsunuz çünkü yapı kredi ve ziraat kadar müşterileri yok.Bu firmaların 30-40 milyon müşterisi var ve bunlarla ilgilenmeleri biraz zor olabilir ancak enpara bu firmalar gibi değil bu yüzden iyi bir hizmet sağlayabiliyor.İnanın diğer bankalar iyi hizmet veriyor ancak müşterileriyle ilgilenmiyorlar.

Enpara'nın kampanyalarından sadece kredi kartı olanlar mı faydalanabiliyor yoksa banka kartı için de geçerli?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı