Bankadaki İmzam Eşleşmiyor

canererten96

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir bankada 2014 yılında hesap açmıştım.
Şu ana kadar da o hesapla hiç ilgilenmedim ve kart dahi çıkartmadım. Geçen hafta bankaya gittim ve kart çıkartmak istediğimi söyledim benden imzamı istediler ancak 2014 yılında attığım imza ile şimdi ki imzanız bir değil, lütfen hesabı açtırdığınız şubeye gidin dediler.
Şimdi benim başım derde girer mi? Hesap benim üzerime tekrar hesabı aktif etmek istiyorum ve kullanacağım. Tekrar hesabımı alabilir miyim? Her bilgiyi veriyorum, annemin kızlık soyadından doğum yerime kadar.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başınızın derde gireceğini sanmam ama şubede bireysel temsilciniz ile görüşmeniz gerekecek sanırım. Durumu anlattığınız zaman gerekli şeyleri ilgili kişi size söyleyecektir.

Başınızın derde gireceğini sanmam ama şubede bireysel temsilciniz ile görüşmeniz gerekecek sanırım. Durumu anlattığınız zaman gerekli şeyleri ilgili kişi size söyleyecektir.
Ne kapatabiliyorum yenisini açmak için ne de hesabı tekrar bana veriyorlar. Ergenlikte bilmezdim imzanın ne kadar önemli olduğunu şimdi anlıyorum gerçekten.

İlk açtırdığınız şubeye gidin ve durumu anlatın. Başınız belaya girmez merak etmeyin. Yetişkin insanlar bile imzalarını değiştiriyor. Hatta aynı imzayı birebir bile atamadıkları oluyor. Büyük ihtimal size yeni bir form ile imzanızı alırlar ve sorun kalkar ortadan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı