Bankanın benden izinsiz kredi başvurusu yapması

XMixtelXx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şimdi bankanın uygulamasına girdim ve kredi teklifi yaptığımı ve bankanın bunu onayladığı gösteriyor başvurunun tamamlaması için başvuruyu tamamlaya tıklamam yeterliymiş, benden izinsiz ve habersiz böyle bir şey nasıl olabiliyor?

Yaygın bir dolandırma yöntemi de olabilir. Bankanın size rezerve ettiği kredi miktarı da.

İptal et butonu var ise büyük ihtimal sizi dolandırmaya çalışacaklar. İptal edin, sizi "şu kadar parayı yanlışlıkla size gönderdik geri gönderir misiniz" gibi bir telefon alırsanız dolandırıcılar sizi arıyor demek.

Bankanın resmi uygulaması ise, ihtiyaç krediniz hazır, dilerseniz kullanabilirsiniz demişlerdir.

Son düzenleme:
Onaylı bir tutarınız vardır, onu yazmışlardır. Akbank'ta ve Enpara'da görüyorum ben bunu sıkça. Siz başvuru yapmadığınıza eminseniz problem olmayacaktır.

Sizi borç almaya teşvik amaçlı hazırlanmış yöntemler. İstediğiniz takdirde size bu kadar borc verebiliriz diyorlar sanirim. İhtiyaç sahipleride çözüm olur umuduyla çektikçe çekiyor ve iyice dibe batıyorlar.

Banka dedigin kurulusun amaci zaten para satip karsiliginda faiz geliri elde etmek. Sizin kredi notunuz yuksekse ve parayi geri alabilecegini biliyorsa elbette isini yapmak icin reklam yapacak. Diger firmalarin urunleri icin yaptiklari reklamlardan hicbir farki yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı