Bankkart genç harçlık avans Steam alışverişi yapılabilir mi?

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Dün hesabımda para olmamasına rağmen toplam 90 liralık 2 adet oyun aldım. Arkadaşıma söylediğimde Steam üzerinde harçlık avans sisteminin kullanılmadığını söyledi. Öyle söyleyince kafam karıştı. KYK kartında harçlık avans Steam üzerinde geçiyor mu?

Bildiğim kadarıyla o avansı bankana taksitle ödüyorsun.
Bu avans olayı sadece bankan ile ilgili, Steam karışmıyor diye biliyorum.

Bildiğim kadarıyla o avansı bankana taksitle ödüyorsun.
Bu avans olayı sadece bankan ile ilgili, Steam karışmıyor diye biliyorum.

Harçlık avans harcadığında bir dahaki aya yatacak parayı kullanıyor yanlış anlamadıysam. Ama elde olmayan parayı harcadığımdan ve arkadaş öyle söyleyince kafam karıştı. Başımıza bir şey gelmese.

Harçlık avans harcadığında bir dahaki aya yatacak parayı kullanıyor yanlış anlamadıysam. Ama elde olmayan parayı harcadığımdan ve arkadaş öyle söyleyince kafam karıştı. Başımıza bir şey gelmese.

Elde olmayan parayı harcadıysan bakiyen eksilere düşer diye biliyorum, Müşteri Hizmetleri böyle söylüyordu 2 yıl önce.

Eğer banka kartı ile harcayacaksan olması lazım, bir sonraki bursun veya kredin yattığında otomatik olarak kesiyor diye biliyorum.

"Harçlık Avans, KYK’dan burs / öğrenim kredisi alan üniversite öğrencilerinin Bankkart Genç’lerine tanımlanan, hesabında para bulunmasa bile sadece alışverişlerde kullanabileceği kadar faizsiz / masrafsız bir alışveriş limitidir."
https://bankkart.com.tr//kart-ozellikleri/banka-karti-ozellikleri/harclik-avans#:~:text=Harçlık Avans, KYK’dan burs / öğrenim kredisi alan üniversite öğrencilerinin Bankkart Genç’lerine tanımlanan, hesabında para bulunmasa bile sadece alışverişlerde kullanabileceği kadar faizsiz / masrafsız bir alışveriş limitidir.

Geri
Yukarı