Ziraat Bankkart Harçlık Avans Sistemi

MendelsOrange

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi forumlar. Yarın 600 TL'ye sahibinden GET ile bir anakart alacağım ama hesabımda 500 TL var gerisini harçlık avans sisteminden çekim yapar mı? Sistem hakkında gerçekten bilgisi olan, daha önce kullanmış olanlar cevaplarsa sevinirim.

GET ile hiç kullanmadım, ama PS Store’da falan kullandım daha önce. Elektronik mağazalarında da hesabımdaki parayı geçecek şekilde harcama yaptım. Teorik olarak banka kartının geçtiği her yerde Harçlık Avans sisteminin de geçerli olması gerekiyor.

Merhaba iyi forumlar. Yarın 600 TL'ye sahibinden GET ile bir anakart alacağım ama hesabımda 500 TL var gerisini harçlık avans sisteminden çekim yapar mı? Sistem hakkında gerçekten bilgisi olan, daha önce kullanmış olanlar cevaplarsa sevinirim.
Hayırlı olsun, hangi anakartı alıyorsun?

Harçlık Avans'tan çeker. Eğer Harçlık Avans'ı nakite çevirmek istiyorsanız n11'den bir sipariş verip, siparişi iptal edebilirsiniz. Para banka hesabınıza tekrar yatacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı