Bannerlord 2 krallıklara katılma

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba. 5 saat oldu. Şu anda klanını kur görevinde yoldaş buldan sonraki hepsini tamamladım fakat yoldaş nasıl bulabilirim bilmiyorum.

1627552600275.png

Şu an 54 askerim ve 2K param var.

1627552573877.png

Ve buraya katılmak istiyorum. Ne yapmam lazım?

1627552652429.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişmediyse şehirlerdeki Hanlarda oluyor diye hatırlıyorum, belli ücret karşılığı. Bakabilirsiniz. Her zaman her şehirde olacak diye bişey yok tabi.

Krallığa katılmak için o krallığın hükümdarı ile ilişkini arttırman lazım. Yoldaş bulmak için şehirlerdeki hanlara gitmen lazım.

Hanlardan yoldaş bulabilirsiniz, Krallıklara katılmak için ise 150 nam yani klan seviyenizin 2 olması gerek. Namları da savaşarak kazanıyorsunuz.

Krallığa katılmak için o krallığın hükümdarı ile ilişkini arttırman lazım. Yoldaş bulmak için şehirlerdeki hanlara gitmen lazım.

Krallığa katılmak için onun şehrindeki görevleri yapsam olur mu ve bende.

1627553304255.png

Tuşu yok videodan aldım fotoğrafı.

Şehre geldiğinizde Avluya gir, Arenaya katıl, Hana git gibi yerler olması lazım. O handa ortalığı gezin, bulursunuz.
Avlu yazısı bende çıkmıyor.

Krallığa katılmak için onun şehrindeki görevleri yapsam olur mu ve bende.

Eki Görüntüle 1121589

Tuşu yok videodan aldım fotoğrafı.

Avlu yazısı bende çıkmıyor.

Hayır öyle sadece şehirdeki ilişkilerini arttırırsın ve yanlış hatırlamıyorsam şehirdeki ilişkinde artınca sadece o şehirdeki kişilerden daha fazla görev ve asker geliyor. Krallığın hükümdarının görevlerini yapman lazım.

Direkt olarak şehre girdiğiniz zaman hana git çıkıyor. Krallıklara katılmak için klan seviyenizin 2, 150 namınız olması gerek.

Tamam ben çapulcuları kovalıyorum hep kaçıyorlar nasıl savaşa gireceğim?
Hayır öyle sadece şehirdeki ilişkilerini arttırırsın ve yanlış hatırlamıyorsam şehirdeki ilişkinde artınca sadece o şehirdeki kişilerden daha fazla görev ve asker geliyor. Krallığın hükümdarının görevlerini yapman lazım.

Onun için önce 150 nam ınmı olması gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı