Çözüldü Bannerlord açılmıyor ve kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vanhedax

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Bannerlord'da bir sorunum var. Oyunu daha öncelerde oynadım fakat silmiştim. Silmenin üzerinden bilgisayara format falan da atıldı bir 3 4 ay geçti. Şu an oyunu tekrar indirdim oyunu bir kere başlat dedim oyun açılmadı ve Steam'de çalışıyor gözüküyor durdur diyorum durduruluyorda kalıyor reset atıyorum vs hiçbir şekilde düzelmiyor. Görev Yöneticisi'nden çalışan Bannerlord dosyalarını kapatmaya çalışıyorum erişim reddedildi diyor. Oyunu silip yükleyeyim diyorum hiçbir tepki vermiyor muhtemelen arkada açık olan ve kapatılamayan o dosya ile alakalı. Bunu nasıl çözeriz hiçbir çözüm bulamadım internette.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    2 MB · Görüntüleme: 24
  • 2.PNG
    2.PNG
    30,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 3.PNG
    3.PNG
    65 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tabii, bilgisayarınızı güvenli modda başlatın, bu şekilde silmeyi deneyin.

Güvenli modda başlatmak için;
  1. Windows logo tuşu + r tuşlarına basın.
  2. kutusuna MSConfig yazın ve tamam'ı seçin.
  3. önyükleme sekmesini seçin.
  4. önyükleme seçenekleri'nin altındagüvenli önyükleme onay kutusunu temizleyin.
  5. Tekrardan aynı adımları yaparak, güvenli moddan çıkabilirsiniz.

Tamamdır hocam silindi şimdi oyunu tekrar indirmeyi deniyorum.

Oyunu silip yükledim hala aynı hata devam ediyor.

Arkadaşlar sorunu çözdüm aynı hatayı alan varsa sorun OneDrive kaynaklı bir sorun eğer OneDrive sildiyseniz ya da hesabınızdan çıkış yaptıysanız indirip hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra belgelerdeki Bannerlord klasörünü silin sorunun kaynağı o klasör OneDrive yüklü olmadığı için silinmiyordu o dosya ( 0x8007016a "bulut dosya sağlayıcısı çalışmıyor ) hatası veriyordu sildikten sonra düzeliyor.
Hiçbir şekilde silinmiyor oyun dosyaları görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor kapanmıyor erişim reddediliyor yazdım yukarıda
Tabi, bilgisayarınızı güvenli modda başlatın, bu şekilde silmeyi deneyin.

1. Windows logo tuşu + R tuşlarına basın.
  2. kutusuna msconfig yazın ve Tamam'ı seçin.
  3. Önyükleme sekmesini seçin.
  4. Önyükleme seçenekleri'nin altındaGüvenli önyükleme onay kutusunu temizleyin.

Tabii, bilgisayarınızı güvenli modda başlatın, bu şekilde silmeyi deneyin.

1. Windows logo tuşu + r tuşlarına basın.
  2. kutusuna MSConfig yazın ve tamam'ı seçin.
  3. önyükleme sekmesini seçin.
  4. önyükleme seçenekleri'nin altındagüvenli önyükleme onay kutusunu temizleyin.

Arkadaşlar sorunu çözdüm aynı hatayı alan varsa sorun OneDrive kaynaklı bir sorun eğer OneDrive sildiyseniz ya da hesabınızdan çıkış yaptıysanız indirip hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra belgelerdeki Bannerlord klasörünü silin sorunun kaynağı o klasör OneDrive yüklü olmadığı için silinmiyordu o dosya ( 0x8007016a "bulut dosya sağlayıcısı çalışmıyor ) hatası veriyordu sildikten sonra düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam belgelerdeki bannerlord klasörünü siliyorum ama oyunu başlatınca klasörü tekrar oluşturuyor.

Geri
Yukarı