Bannerlord almaya değer mi?

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
M&B Bannerlord almaya değer mi sizce? Bildiğim kadarıyla düzenli olarak güncellemeler getiriliyor. Bu güncellemeler oyunu çıktığından bu yana iyi bir seviyeye çekebildi mi? Aldığım zaman uzunca saatler akıp gitmek istiyorum.

Bence değer. Değeceğini bildiğim için çıktığı gibi aldım. Pişman etmedi açıkçası. Uzun saatler akıp gidersiniz. Özellikle şöyle güzelinden büyük modlar gelince daha da güzel olacak bence.

Bence değer. Değeceğini bildiğim için çıktığı gibi aldım. Pişman etmedi açıkçası. Uzun saatler akıp gidersiniz. Özellikle şöyle güzelinden büyük modlar gelince daha da güzel olacak bence.

Bende almayı düşünüyorum şu an da 150 TL'den satılıyor sizce alınır mı yoksa indirime girer mi beklemeli miyim?
Bir de sistemim yeterli olur mu?
Zotac GTX 560 Ti 2 GB 256 bit GDDR5.
1366x768 monitör.
12 GB 2133MHz DDR4 RAM.
i5 6400.

Bende almayı düşünüyorum şu an da 150 TL'den satılıyor sizce alınır mı yoksa indirime girer mi beklemeli miyim?
Bir de sistemim yeterli olur mu?
Zotac GTX 560 Ti 2 GB 256 bit GDDR5.
1366x768 monitör.
12 GB 2133MHz DDR4 RAM.
i5 6400.
Sistem gereksinimleri şöyle:

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
    • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
    • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
    • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
Açıkçası bence 150 TL'ye değer. Belki Steam Kış indirimlerinde indirime girer. Ben 120 TL'ye düştüğünü görmüştüm en fazla. Yani aradaki fark için o kadar beklenir mi o size kalmış. Ekran kartı bir tık düşük kalmış. Oyunu oynatır ama ne kadar FPS alırsınız tam bilemedim. İsterseniz bununla ilgili konu açın, eminim size yardımcı olurlar. Zaten oyunu sisteminiz açamaz veya çok düşük FPS'te oynatırsa iade edersiniz. (2 saat oynama sınırı var)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoya bir bakın beğenirseniz alın. Bir oyunda kar varsa güzeldir :D

Güncellemelerden pek haberim yok ancak oyunda multiplayer seçeneği var diye biliyorum ki zaten sadece hikaye modunu bile saatlerce oynarsınız fazla bug olmadığını duymuştum bence türe ilginiz varsa sarabilir. (oyunu oynamadım)

Geri
Yukarı