Bannerlord asker seçimi

mOOsliman31

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bannerlord'da bayağı param var. 200k yakın var zaten lazim olunca demircilikten kasıyorum. 2 kaleye sahibim 2 tane sorum olacak 1.si birliğimde Full atlı var atlı okçu ve süvari he bu arada ordumun sınırı 152. sizce piyade mi alayım süvari mi? Atlı okçu yerine okçu alayın hangisini tercih edeyim? Bir de örnek okçu batanya deyin yani hangi birlik hangi medeniyetten olduğunu belirtir misiniz?
2. sorum garnizon olarak hangi asker alayım sturgiya ile savaştayım kalelerim orada cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sturgiyalılar piyade birlikleriyle öne çıkan bir birlik. Bu nedenle seninde aynı şekilde karşılık vermen lazım ama arkada 20 tane okçu (batanya fian şampiyonu veya vlandiya arbaletcisi)
onları oklayabilir. Senin piyade olarak eğer küşatma ağırlıklı gideceksen İmp. lejyoneri veya sturgşya saf yaranı kahramanı birliklerini tercih etmen sağlıklı olur. Ben genelde 2 sini karşıtırarak 150-180 kişi arasındaki ordumla 250 kişilik kale ve şehirleri tek başıma alabiliyorum, hemde meydan muhaberelerinde oldukça etkili olabiliyorum. Geç cevap vermişim biraz ama olsun.

Geri
Yukarı