Bannerlord bir çöptür

Evet çöp demek yanlış fakat 8 yıl boyunca bekletilen oyuncuların karşısına böyle yetersiz warband remastered benzeri bir eser çıkarmak ayıptır tekrar söylüyorum 8 yıl....

Oyunun 8 yılda çıkmasının farklı sebepleri var, bilenler bilir. Hata oyun geliştiricilerinde. Hem oyunu hem oyun motorunu aynı anda geliştirmeye çalıştırdıklarını biliyorsunuzdur. 8 yılda değişen teknolojiyle de oyun baştan birkaç kez sıfırdan alınmış. Bu arada unutmayın, gelen güncellemeler çok önemli. Hala betada oyun. Fire and Sword oyunu da kötüydü ama gelen güncellemelerle yerini bulmuştu. Tam çıktıktan sonra tekrar şans vermelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya şimdi haklısın insan 8 yılın sonunda her ne kadar erken erişim olsa da daha iyi şeyler çıkmasını beklerdi. Bilen bilir Elraenn diye bir yayıncı var ilk ondan izleyince daha büyük bir beklentilerim olmuştu açıkçası. Belki de çok hypelandığı için beklentileri karşılamamıştır. Hayatımda hiç Mount and Blade oynamadım ama insan anlıyor arada pek bir fark olmadığını. Ama bu oyuna çöp deme yetkisi vermez sana‚ sırf sen çöp dedin diye oyun kötü olmaz bu oyunu seven büyük bir kitle var. Umarım oyun tam olarak çıkınca daha güzel bir oyun olur.

Çöp değildir. Siz sevmediniz diye bir oyuna çöp diyemezseniz. Örnek vermek gerekirse The Witcher 3 wild hunt oyununu satın almıştım. Herkesin övdüğü bir oyun fakat ben beğenmedim ve bana göre gerçekten çok kötü olmuş bir oyun. Fakat ben şimdi The Witcher 3 wild hunt oyunu çöptür desem hoş olur mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı