Bannerlord bir süre sonra oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

EfeBaskan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Ryzen 5 5500
Anakart:AsusPrime B450M-K II
Ekran Kartı:Rx 570 Series
Ram:AdataXPG Spectrıx 8x2GB 3200Mhz
RAM
XPG 8x2 3000 Mhz
Ekran kartı
Sapphire Nitro Rx570 4GB
Anakart
Gigabyte B450-S M2H
İşlemci
Ryzen 5 5500
Xbox Game Pass(PC)den bannerlorda giriyorum 20-30 dakika oynadıktan sonra hiçbir uyarı veya hata vere vermeden oyundan bir anda atıyor. İlk kez oynuyorum başta mod kurayım demiştim fakat oyun girişte hata verince sildim sonrasında Xbox'tan onarsam da yine tekrarladı. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass(PC)den bannerlorda giriyorum 20-30 dakika oynadıktan sonra hiçbir uyarı veya hata vere vermeden oyundan bir anda atıyor. İlk kez oynuyorum başta mod kurayım demiştim fakat oyun girişte hata verince sildim sonrasında Xbox'tan onarsam da yine tekrarladı. Yardımcı olur musunuz?

Mesela oyunda aynı yerde dolaşırken mi atıyor, yoksa farklı farklı yerler mi?

Mesela oyunda aynı yerde dolaşırken mi atıyor, yoksa farklı farklı yerler mi?
Kesin bi nokta yok bir iki kere battle da attı bi kere haritada biri şehirdeyken.Ama atma süreleri aynı gibi girdikten ortalama 20 dk sonra atıyor, hatta aynı bile olabilir.

Kesin bir nokta yok bir iki kere Battle da attı bir kere haritada biri şehirdeyken. Ama atma süreleri aynı gibi girdikten ortalama 20 dk sonra atıyor, hatta aynı bile olabilir.

Oyunu silin yeniden yükleyin. Bir de bu sorun sadece bannerlorddamı oluyor? Başka oyunlarda bu sorun yine var mı? Yoksa oyununuz bozuk olabilir, silin yeniden yükleyin.

Oyunu silin yeniden yükleyin. Bir de bu sorun sadece bannerlorddamı oluyor? Başka oyunlarda bu sorun yine var mı? Yoksa oyununuz bozuk olabilir, silin yeniden yükleyin.
Sadece Bannerlord başka oyunda denk gelmedim.

Oyun bozuk olabilir. Silin yeniden yükleyin veya Dosya doğrulaması yapın önce isterseniz.
Yaptım fakat tam görünüyor eğer mod kullanırken içinde kalıntı kaldıysa veya anti virüs programı engellediyse sıkıntı olmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı