Bannerlord dövüş sistemi zor

Ömerft12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bannerlor'da başladım, ama oyunun dövüş sisteminde zorlanıyorum. Oyunda iki kişiyle vs atmaya kalkışınca arada çok pis dövüyorlar, nefes aldırtmıyorlar. Oyunda şu ana kadar en az 7-8 tane turnuvaya girdim, sadece iki tanesini kazanabildim. Oyunun dövüş sistemiyle ilgili önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde turnuvalarda vs kısmında rakibinizin etranında dönerek vurursanız daha rahat kesersiniz. Sürekli arkasına geçmeye çalışır gibi hareket ederken kafaya nişan alarak vurabilirsin.

İsterseniz zorluğu düşürün bir de önerim yanınıza verdiği NPC'yi koruyun öbür türlü 2V1 atması zor oluyor.

Oyun en kolayda.

Genelde turnuvalarda vs kısmında rakibinizin etranında dönerek vurursanız daha rahat kesersiniz. Sürekli arkasına geçmeye çalışır gibi hareket ederken kafaya nişan alarak vurabilirsin.

Ben de ona benzer bir taktik izlemeye çalıştım, ama karakter çok yavaş, onu nasıl düzelteceğiz?

Özellikleri kasın ve her zaman arkadaşınızı koruyun. 1vs1 durumlarda ilk hamleyi rakipten bekleyip iyi savunma yaparsanız yenmeniz daha kolay olur.

Geri
Yukarı