Bannerlord indirime girmesini beklemeli miyim?

Evet, oradan almalısınız. Bu arada EVO 860 500GB'ı ben 4 gün önce aldım. Samsung'un sitesinde 730TL. Media Markt'ta 639. Anlayacağınız Bannerlord'un fiyatı da içinde. Orada almanızı önermem. Ben kampanyayı bildiğim halde Vatan'dan aldım.

Evet, oradan almalısınız. Bu arada EVO 860 500GB'ı ben 4 gün önce aldım. Samsung'un sitesinde 730TL. Media Markt'ta 639. Anlayacağınız Bannerlord'un fiyatı da içinde. Orada almanızı önermem. Ben kampanyayı bildiğim halde Vatan'dan aldım.
N11.com'da 600 TL. Oyun fiyatını dahil edip hediye demek tuhaf olmuş. :)

Oyun Warband'a çıkmış mod gibi bir şey ben hiç beğenmedim boşuna o kadar beklettiler insanları. Uzun vade için içerik yok zaten bende yayıncılardan takip ediyorum oyunu iyi ki de almamışım. Hala diyalog sesleri yok oyunda o bile bir eksi.

Steam yaz indirimlerini bekleyeceksiniz ya da ye yıl indirimlerini bekleyeceksiniz.

Ama en fazla 120'ye düşer daha ki oda zaten ilk çıktığında düşmüştü.

Öte yandan Warband ile 153 liraysa alınır.

Merhabalar Hala ucuza Mount and Blade 2:Bannerlord arayan varsa steam hesabımı satıyorum içerisinde Mount and Blade 2:Bannerlord+Alien İsolation+Tomb Raider+Watch Dogs var hesabı tüm bilgileriyle beraber 70TL'ye satıyorum ilgilenenler özelden yazabilir.
Ekran Alıntısı.PNG steam.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı