i5 9500F 95 dereceye çıkıyor

fewwzi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
12 3200mhz ddr4
Merhaba bende i5 9500F var PC'yi actigim gibi 99 derece oluyor BIOS'tan filan fanlari fulledim 2.700RPM de calisiyor stok fan var şu an termal macunum yeni yani fiziksel bir sorun yok tahminimce yardim edin islemci isiniyor gercektende gostergesinde filan yanlış yok yani ne yaparsam yapim duzelmiyor yardim edin virüs yuzunden olabilir mi? Windows'un antivirüs sistemi en yenisinde.

Merhaba bende i5 9500F var PC'yi actigim gibi 99 derece oluyor BIOS'tan filan fanlari fulledim 2.700RPM de calisiyor stok fan var şu an termal macunum yeni yani fiziksel bir sorun yok tahminimce yardim edin islemci isiniyor gercektende gostergesinde filan yanlış yok yani ne yaparsam yapim duzelmiyor yardim edin virüs yuzunden olabilir mi? Windows'un antivirüs sistemi en yenisinde.
Malwarebytes indir tam tarama yap.

Malwarebytes indir tam tarama yap.
Eve gidince deniyecegim

Acaba fazla voltaj mı gidiyor işlemciye hiç ellemedim ama

Acaba fazla voltaj mı gidiyor işlemciye hiç ellemedim ama

Çarpan kilidi var. OC yapılmış olunması imkansız yani. Undervolt deneyebilirsiniz fakat bana virüs gibi geldi. Açtığı gibi oluyor ise.

Çarpan kilidi var. OC yapılmış olunması imkansız yani. Undervolt deneyebilirsiniz fakat bana virüs gibi geldi. Açtığı gibi oluyor ise.
Onu nasil yaparim fps duserse pek sorun olmaz zaten 75hz monitorum var valo da 200fps aliyorum undervolt yaparsam ne kadar duser?

Onu nasıl yaparim FPS duserse pek sorun olmaz zaten 75Hz monitörüm var Valorant da 200FPS aliyorum undervolt yaparsam ne kadar duser?

UV hakkında pek bir bilgim bulunmuyor. Ondan emin konuşamam fakat bayağı düşer. Açıldığı gibi 99 derece oluyorsa fazla voltajdan mı olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı