Çözüldü Bannerlord kardeşimin birliğine karısını ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Medwain

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 2300X * Radeon RX570 8GB * Msi 320M Pro-e * Viper 16GB Ram
Kardeşime birlik kurdum ve onun karısını da birliğine ekleyecektim ama olmuyor, kendi birliğimden çıkarıp koyamıyor muyum?

Adam karısı ile dolaşsaydı keşke.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona da birlik kurun daha çok ordunuz olsun hocam. Veya vali yapın yönetim skilleri iyiyse. En kötü kendi birliğinize alın.

Benim birliğimde ama hiçbir vasfı yok + peki ben bir savaşa girmeden önce kardeşimi çağırabiliyor muyum yanıma?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim birliğimde ama hiçbir vasfı yok + peki ben bir savaşa girmeden önce kardeşimi çağırabiliyor muyum yanıma?
Evet ordusu varsa ordu çağırma kısmından ordu olarak çağırabilirsiniz yoksa da direkt olarak yanınıza geliyor tek başına. Ama tabiki aradaki mesafeye göre değişiyor geliş süresi. İsterseniz kardeşinize birlik kurup izci rolü verin izciliği artsın. Böylece daha çabuk gelir.

Evet ordusu varsa ordu çağırma kısmından ordu olarak çağırabilirsiniz yoksa da direkt olarak yanınıza geliyor tek başına. Ama tabiki aradaki mesafeye göre değişiyor geliş süresi. İsterseniz kardeşinize birlik kurup izci rolü verin izciliği artsın. Böylece daha çabuk gelir.
Anladım teşekkürler sağolun yardımınız için ^^

Geri
Yukarı