Bannerlord krallık medeniyetini değiştirme

Öncelikle klanın 4 seviye olması lazım. 1 tane tımarın olması lazım. Klanın da bağımsız olması lazım. Bu şekilde kalradyaya duyurabilirsin.

Hocam halihazırda kurulu bir kralligim var kurdum zaten dediklerinizi oyun demisti ben bir 20-30 dk ya PC'yi acacagim o zaman fotograf atayim.

Öncelikle klanın 4 seviye olması lazım. 1 tane tımarın olması lazım. Klanın da bağımsız olması lazım. Bu şekilde kalradyaya duyurabilirsin.
4 saat gecmis ama olsun be

Dosya Ekleri

• IMG_20240408_034350_413.jpg
    IMG_20240408_034350_413.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Hocam halihazırda kurulu bir kralligim var kurdum zaten dediklerinizi oyun demisti ben bir 20-30 dk ya PC'yi acacagim o zaman fotograf atayim.

4 saat gecmis ama olsun be
Sen ejderha sancağını kuzaite verdiğin için İstiana'ı destekleyemezsin. Arzagosla konuşman lazım.

Sen ejderha sancağını kuzaite verdiğin için İstiana'ı destekleyemezsin. Arzagosla konuşman lazım.
Hocam bişey soracağım. Bende bu arkadaş gibiyim. O yüzden Argazos'un dediklerini yapıyorum. Krallık var, tımar var, ama görevler kısmına 100 adet asker bul yazıyor. 34'te kalmış. O görevde kastettiği 100 asker nedir, nasıl bulacağım? Normal olarak yüzlerce askerim var ama görev yerinde o madde 34 asker olarak kalmış. Neyi yanlış yapıyorum?

Hocam bişey soracağım. Bende bu arkadaş gibiyim. O yüzden Argazos'un dediklerini yapıyorum. Krallık var, tımar var, ama görevler kısmına 100 adet asker bul yazıyor. 34'te kalmış. O görevde kastettiği 100 asker nedir, nasıl bulacağım? Normal olarak yüzlerce askerim var ama görev yerinde o madde 34 asker olarak kalmış. Neyi yanlış yapıyorum?
Birliğindeki asker sayısı olmalı hocam

Teşşekkürler

kral bide modlayım dedim oyun acılmıyo nasıl cözerim :D eke hata ve modları attım
1712659285742.jpeg

Dosya Ekleri

• Screenshot_32.png
    Screenshot_32.png
    268,5 KB · Görüntüleme: 5
  • Screenshot_33.png
    Screenshot_33.png
    121,4 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_34.png
    Screenshot_34.png
    872,2 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Birliğindeki asker sayısı olmalı hocam

Teşşekkürler

kral bide modlayım dedim oyun acılmıyo nasıl cözerim :D eke hata ve modları attımEki Görüntüle 2163629
Tüm modları kapat ve oyunu öyle aç. Sonra teker teker modları açıp oyunu açmayı dene. Örneğin ilk deneyişinde x modunu aç. Hatasız giriyorsa y modunu da aç. Hata verene kadar her modu sırasıyla dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı