Bannerlord kuşatmaya girince application crash hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

K9Meliha

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
rx 5600xt
İşlemci
r5 3500x
Selamünaleyküm, öncelikle şunu söyleyeyim Bannerlord'u oynamaya başladığımdan beri ara ara bu crashı alırım özellikle aralıksız 3-4 saat oynadığım zamanlar ancak bugün hile kullandım teklide, arwa ile adram arası çok uzaktı git gel git gel üşendim diye ışınlanma hilesi açtım(evlencektim, normalde hiç sevmem hile kullanmayı)baktım bu ordudan çıkmıyor en son bütün krallıkları barışa zorladım hileyle sonra arwayı hile ile kendime eş ettim :) Ondan sonra batının buyruğu altına girdim ve düşman şehirin birinde 1 tane bile adam yoktu kuşatayım derken bu "kuşatma hazırlıkları yapılıyor" barı var ya o tam dolunca hep crash verdi 5-6 kere denedim aynı sonuç dosyaları doğruladım problem yok hileyi de kapattım ve mod kullanmıyorum.

Hocam grafik ayarlarını düşürmeyi deneyin o zaman veya ordunuz çok büyük ise küçülterek kuşatmaya çalışın fazla NPC işlemciyi zorluyor olabilir.

FPS problem değil ondan olmasının imkanı yok zaten şu anki oynadığım sefer yeni, 90 asker falan var öncekilerde 3000e 3000 savaşlarım olurdu savaş alanında 500e 500 şeklinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı