Çözüldü Epic Games Bannerlord “application crash” hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Slyman.ylcn

Hectopat
RAM
32 GB
Ekran kartı
RX 570
Anakart
Gigabyte b650m ds3h
İşlemci
Ryzen 5 7600x
Herkese iyi sosyaller,

Önceden oynayabildiğim Bannerlord'a ne yaptıysam bu hatadan kurtulamadım.
Format attım düzelmedi HDD yerine M.2 SSD'ye geçtim düzelmedi, dosyaları kontrol ettirdim düzelmedi, defalarca silip tekrar yükledim düzelmedi, ekran kartı güncel.

Sorun Epic Games ile alakalı mı acaba? Total War: Warhammer'da da belli bir süre oynadıktan sonra da oyun atıyor ama bunda hata falan vermeden atıyor.
Epic Games güncel.

IMG_8983.jpeg

Dosya Ekleri

• IMG_8988.png
    IMG_8988.png
    2,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hiç Hepsiburada'dan aldığım bir şeyi garantiye gönderme ihtiyacım olmadı politikaları nasıl bilmiyorum ama garanti belgesi zorunlu diye biliyorum. Zaten en ufak bir şeyde sizi garanti kapsamından çıkarmaya yer arıyorlar bulamazsanız kabul etmeyebilirler.

Sanırım sorunu çözdüm, şimdi öncelikle RAM'leri bu sefer teker teker takıp bellek testinden geçirdim. Ardından teker teker takıp testten geçirdiğimde, bu sefer test belleklerde herhangi bir hata ile karşılaşmadı. Demin tek RAM takıp kullandığımda sorun yaşadığım oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım, yarın çift RAM ile yerleri değişik bir biçimde sorun yaşayacak mıyım bakacağım. Bannerlord'u silmiştim yarın tek RAM ile onu da deneyeceğim, ama diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım muhtemelen oda düzelecek. Buradaki hata RAM'lerde olmadığına göre anakartın soket yeri desem, anakartım yeni bu durumu artık bilemeyeceğim. Gelişmeleri yarın haber edeceğim.

Ç

Sanırım sorunu çözdüm, şimdi öncelikle RAM'leri bu sefer teker teker takıp bellek testinden geçirdim. Ardından teker teker takıp testten geçirdiğimde, bu sefer test belleklerde herhangi bir hata ile karşılaşmadı. Demin tek RAM takıp kullandığımda sorun yaşadığım oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım, yarın çift RAM ile yerleri değişik bir biçimde sorun yaşayacak mıyım bakacağım. Bannerlord'u silmiştim yarın tek RAM ile onu da deneyeceğim, ama diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım muhtemelen oda düzelecek. Buradaki hata RAM'lerde olmadığına göre anakartın soket yeri desem, anakartım yeni bu durumu artık bilemeyeceğim. Gelişmeleri yarın haber edeceğim.

Çözüm: Bannerlord'da çözüldü crash hatası şu an hiç almıyorum anakartta RAM'lerin yerlerini değiştirdim tamamdır.
Hiç Hepsiburada'dan aldığım bir şeyi garantiye gönderme ihtiyacım olmadı politikaları nasıl bilmiyorum ama garanti belgesi zorunlu diye biliyorum. Zaten en ufak bir şeyde sizi garanti kapsamından çıkarmaya yer arıyorlar bulamazsanız kabul etmeyebilirler.

Ç

Çözüm: Bannerlord'da çözüldü crash hatası şu an hiç almıyorum anakartta RAM'lerin yerlerini değiştirdim tamamdır.

Çözüm
İyi ki dediğimi dinlememişsiniz ne uğraştırdı be arkadaş 😁

Ya şans eseri yine bu forumda bir konuya denk geldim, bir arkadaş RAM testinden sonra RAM'lerde sorun çıkıyor yerlerini falan değiştiriyordu düzeliyordu. Dedim ben de garantiye yollamadan öyle yapayım oldu. Vallahi çekilir çile değildi, yine emeğine sağlık vallahi.

Yeni konular

Geri
Yukarı