Bannerlord milis nasıl üretilir?

Meto0987

Centipat
Daha fazla  
Ben bir şehir aldım vali koydum bir baktım (kenti yönete bastım) 118 milis gözüküyor. Ama milisler savunanlar kısmında sadece garnizonlar var milisler gözükmüyor. Ayrıca garnizon milis vs. değil onu biliyorum. Bir de sadakat nasıl hızlı artırılır 0.5 geliyor. Ayrıca şu inşaat (kenti yönet kısmındaki) asla artmıyor para falan koydum o yere baktım her gün 0 geliyor nasıl yükseltirim?

İsyanı önlemenin en kolay yolu ve kale, sehir yonetmenin en kolay yolu fulleyene kadar festival ve oyunlarda tutup inşaat yapmamk daha sonra yapılması gerekilen inşaatı yapmak o süre zarfında sadakat tekrar düşecek. İnşaat bittiği gibi festival ve oyunalra tekrar verip başka inşaat yapmayacaz tekrar 100lenecek ve tekrar inşaat yapacağız. Bu kısır döngü böyle devam edecek. Ta ki krallıktaki sadakat veren politikaları geçirip+valinin vekil özellklerini yükseltene kadar. Sonra kendiliğinden +ya geçecek ve istediğin kadar inşaat yapabileceksin.

İsyanı önlemenin en kolay yolu ve kale, sehir yonetmenin en kolay yolu fulleyene kadar festival ve oyunlarda tutup inşaat yapmamk daha sonra yapılması gerekilen inşaatı yapmak o süre zarfında sadakat tekrar düşecek. İnşaat bittiği gibi festival ve oyunalra tekrar verip başka inşaat yapmayacaz tekrar 100lenecek ve tekrar inşaat yapacağız. Bu kısır döngü böyle devam edecek. Ta ki krallıktaki sadakat veren politikaları geçirip+valinin vekil özellklerini yükseltene kadar. Sonra kendiliğinden +ya geçecek ve istediğin kadar inşaat yapabileceksin.
Milisleri nasıl savunan kısmına geçireceğim?

Milisleri nasıl savunan kısmına geçireceğim?
Sunun SS
1629487750496.png
'ini atar misin?

Geri
Yukarı