Bannerlord krallığa nasıl katılınır?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
40 kişilik ordum var 1 tane yoldaş alıp klan kurdum, krallıkların hiçbirini bilmiyorum fakat ortalarda bir yerde krallık istiyorum, krallığa nasıl katılırım? Bir de 6K param var krallığa katıldığımda sıkıntı çeker miyim?
(Biraz basit yazarsanız sevinirim)

Yanlış hatırlamıyorsam klan seviyenin 2 olması gerekiyor. Altı seviyelerde sadece paralı askerlik yapabiliyorsun. Hangi krallığa katılmak istiyorsan gidip kral ile konuşman gerekiyor.

40 kişilik ordum var 1 tane yoldaş alıp klan kurdum, krallıkların hiçbirini bilmiyorum fakat ortalarda bir yerde krallık istiyorum, krallığa nasıl katılırım? Bir de 6K param var krallığa katıldığımda sıkıntı çeker miyim?
(Biraz basit yazarsanız sevinirim)
Turnuvalara katıl ve çapulcu avla klan seviyeni 2 yap ve katılmak istediğin krallığın yöneticisinin yanına git. Ortalarda istiyorsan Garios'u bul katılmak için. Parada sıkıntı çekmezsin. Krallığa katıldığında politikaları sayesinde biraz para gelicek.

Turnuvalara katıl ve çapulcu avla klan seviyeni 2 yap ve katılmak istediğin krallığın yöneticisinin yanına git. Ortalarda istiyorsan Garios'u bul katılmak için. Parada sıkıntı çekmezsin. Krallığa katıldığında politikaları sayesinde biraz para gelecek.

Ben oyunu bayağı oynadım şu an pelerinim bile var, namım 98 bu şekilde krallığa girip savaşlar yapsam bana şehir verirler mi?

Ben oyunu bayağı oynadım şu an pelerinim bile var, namım 98 bu şekilde krallığa girip savaşlar yapsam bana şehir verirler mi?
Krallıkta şehirler oylama ile veriliyor. Krallığınızdaki lordlar ile ilişkinizi iyi tutarsanız sizin alma olasılığınız artar. Ve kaleveya şehrin sizin yönettiğiniz bir ordu tarafından fethedilmesi çok büyük bir etken.

Klan seviyesinin iki olması gerekiyor ondan sonra zaten istediğin zaman girersin. Ama bir levelse paralı asker olarakta girebilirsin.

Geri
Yukarı