Bannerlord mod yükleyince hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Alihan75

Hectopat
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i5 1130H
Selam, Bannerlord'u modlu oynamak istediğimde sürekli hata alıyorum. Oyun orijinal ve güncel. Mod Launcher ve Vortex gibi şeyleri de denedim ama açılırken hata veriyor. Launcher kısmında modların yanında kırmızı ünlem var. Mod siteleri üzerinde benim sürümümle uyumlu gösteriyor ama sorun maalesef aynı. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    7,2 KB · Görüntüleme: 59
  • ss.PNG
    ss.PNG
    424,7 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Bannerlord'u modlu oynamak istediğimde sürekli hata alıyorum. Oyun orijinal ve güncel. Mod Launcher ve Vortex gibi şeyleri de denedim ama açılırken hata veriyor. Launcher kısmında modların yanında kırmızı ünlem var. Mod siteleri üzerinde benim sürümümle uyumlu gösteriyor ama sorun maalesef aynı. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hangi modla girmek istiyosun ve Bannerlord sürümün nedir?

Bannerlord sürümüm 1.1.1 Eki Görüntüle 1704111
İstediğim modlar bunlar.

Aynı anda dismembrement Plus ve dismembrement kullanamazsın dismembrement daha güncel onu kullanman dah iyi olur Perfect Fire Arrows
Fire arrow olarak da en son güncel bu var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu da yükleyip bununla açabilirsin oyunu.

Aynı anda dismembrement Plus ve dismembrement kullanamazsın dismembrement daha güncel onu kullanman dah iyi olur Perfect Fire Arrows
Fire arrow olarak da en son güncel bu var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu da yükleyip bununla açabilirsin oyunu.
Plus seçili değil zaten silmiştim ama hala listede duruyor. Olmasa da fark etmiyor. İlk attığım ss'e bakarsan butterlib ve hamony gibi modların da çalışmadığını görebilirsin. Sorun bu değil tam olarak

Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrula eksik dosya varsa indirsin daha sonrasında nexusmodsa 1.1.1 sürümüne uygun modları indir YouTube'dan mod nasıl kurulur isimli bir video izle doğru kurulumla düzeli bir de bildiğim kadarıyla 1.1.1 sürümü çok yeni ondanda olabilecek bir durum.

Geri
Yukarı