PPSSPP oyuna Türkçe yama nasıl yapılır?

ibasicGodStrafe

Decapat
Daha fazla  
PPSSPP mobilde Türkçe yama nasıl yapabilirim oyunlara? God of War: Ghost of sparta ya yama yapacağım elimde yama var. Nasıl yama yapacağım?

Bir yanıt verilseydi yazmazdım ancak kimse yazmamış, yardıma ihtiyacın var. Dolayısıyla emin olmadan bunları söyleyeceğim.

Oyunu kurmadan önce, halen zip halindeyken aç ve .ini dosyalarını elinde bulunanla değiştir. .ini olduğundan da emin değilim. Bunlar sadece bir varsayım. Zaten kurarsan .iso'yu değiştiremeyebilirsin.
Ardından zip dosyasını kur. Kurarken de sil olarak işaretleme eğer bir sıkıntı yaşarsan eskisini yüklersin.

**En düşük boyutlu bulduklarımdan NFS'i senin için şu an indiriyorum. Dosyalarına baktıktan sonra daha kesin konuşabilirim.

Evet, NFS PSP dosyasında gördüğüm kadarıyla .iso'yu açman gerekiyor. Açtıktan sonra PSP_GAME -> USRDIR -> locale konumunda dil dosyaları var. Onları değiştirmen gerekiyor. Dosyalar da .ini değil, .loc dosyası.

Benden bu kadar. GOW için bilmiyorum maalesef. Eğer çözümünü bulursan başkalarına yardımcı olmak adına burada paylaşabilirsin. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı