Bannerlord modu "couldn't verify some or all of the code included in this modüle" hatası veriyor

kirmizisarap

Centipat
Daha fazla  
Bannerlord'da mod yaptım fakat ilk 3 modun yanında kırmızı ünlem işareti var. Tıklayınca böyle bir yazı çıkıyor. "couldn't verify some or all of the code included in this modüle" bunu nasıl çözebilirim?

Ekran görüntüsü atar mısın?
IMG_20240416_191630.jpg

IMG_20240416_191630.jpg

O modlar diğer modların çalışmasını sağlamak için yapılmış olan uyumluluk modları. Kırmızı ünlem işaretinde de yapımcı firma (TaleWorlds), modun ne olduğunu ve ne içerdiğini belirleyemediklerini ve bu tür modlardan sorumlu olmadıklarını belirtiyor.
Yani o bir hata değil, sadece bir uyarı. İndirdiğiniz çoğu modda zaten bu kırmızı ünlem işareti gözükür. Bende de var aynısı.
Yanındaki kutucuğa tıklayarak gönül rahatlığıyla etkinleştirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

O modlar diğer modların çalışmasını sağlamak için yapılmış olan uyumluluk modları. Kırmızı ünlem işaretinde de yapımcı firma (TaleWorlds), modun ne olduğunu ve ne içerdiğini belirleyemediklerini ve bu tür modlardan sorumlu olmadıklarını belirtiyor.
Yani o bir hata değil, sadece bir uyarı. İndirdiğiniz çoğu modda zaten bu kırmızı ünlem işareti gözükür. Bende de var aynısı.
Yanındaki kutucuğa tıklayarak gönül rahatlığıyla etkinleştirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz.
O ilk 3 kutucuk işaretlenmiyor

O ilk 3 kutucuk işaretlenmiyor
Sürüm ile ilgilidir diye tahmin ediyorum. Modların en son sürümünü sitesinden indirip tekrar deneyin.
Bu arada 4 ana uyumluluk modlarından en önemlisi olan "Harmony" modunu indirmeyi unutmuşsunuz.

@kirmizisarap Çözebildiniz mi?

Son düzenleme:
Sürüm ile ilgilidir diye tahmin ediyorum. Modların en son sürümünü sitesinden indirip tekrar deneyin.
Bu arada 4 ana uyumluluk modlarından en önemlisi olan "Harmony" modunu indirmeyi unutmuşsunuz.

@kirmizisarap Çözebildiniz mh

@kirmizisarap Çözebildiniz mi?
Bütün sürümleri denedim ama olmadı vortexden denemeyi düşünüyorum

Bende bu tarz hatalar alıyordum. Kullanamadığınız modları silip Vortex'den yükleyin.

Geri
Yukarı