Bannerlord nasıl modlanır?

Griff0

Centipat
Merhabalar. MB: Bannerlord'a mod eklemek istiyorum. Warband'daki gibi Modules'e attım ve Launcher'dan işaretleyip oyuna girdim fakat çalışmadı. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-11_175219.png
    resim_2020-10-11_175219.png
    322,6 KB · Görüntüleme: 106
Mods :: Mount & Blade II: Bannerlord modları bu siteden mi indirdiniz?
Her modu indirirken size bir pencere açıp modun çalışması için gerekli olan modları da gösterir.
Modların her versiyonun da ait olduğu sürümler vardır üzerlerinde yazar. Vortex diye bir uygulama var otomatik kuruyor güncellemeleri de yapıyor ama hiç bulaşmayın bence oyuna güncelleme geldiğinde her şey birbirine giriyor modların yeni sürümü gelmemiş oluyor falan manual kurun gerekli modlara dikkat edin.

Merhabalar. MB: Bannerlord'a mod eklemek istiyorum. Warband'daki gibi Modules'e attım ve Launcher'dan işaretleyip oyuna girdim fakat çalışmadı. Ne yapmam gerekiyor?

Maalesef bazen çalışmıyor önceki sürümlerinde çalışıyordu kafa kesme modunu iptal etmenizi öneriyorum oyunun haritasını bozuyor malum geliştiriciler bunu bile halledememiş.

Evet o mod sorunluydu fakat az önce şunu gördüm ana sayfada Dismemberment (Fixed)
Düzeltmişler sanırım bu yeni versiyonu.
Benim şu an mod listem bayağı bir dolu ama bu doluluğa gelene kadar onlarca crash yedim çakışan modlar oldu açamadım o modları bulmak da ayrı zordu. Eğer güzel bir mod listesi kurup oynamaya başlarsanız oyununuzun sürümünü sabitleyin güncelleme geldiğinde otomatik yapamasın yoksa geri dönmek zor oluyo ve bir ton crashle mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı