Bannerlord ordu çok yavaş

Frenceskoli

Hectopat
Evet yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum savaşa girdim ve çok sayıda tutsak ve ganimet aldım hepsini şehirde sattım ve fidye karşılığında verdim fakat hızım 1.0 envanterim bomboş ve hızım 1.0, sebebi nedir? Asker sayım görselde 60 - 80 yani oyun çok değişik.

Dosya Ekleri

• IMG_20240305_175537.jpg
    IMG_20240305_175537.jpg
    247,6 KB · Görüntüleme: 31
Haritadayken sağ altta hızının üstüne gel hıza etki eden her şey orada yazar oraya bakabilirsin.
yapamazsan o görüntüyü at yardımcı olurum.
Bu oyunu severek oynayan insanlar olduğunu görmek çok güzel.

Son düzenleme:
Haritanın sağ altından hıza etki eden özelliklere bakabilirsin. Büyük ihtimalle çok fazla bineğin var orduda(atlı asker değil envanterde at) ayrıca inek vb. hayvanlarda hızı azaltır. Bir asker başına maksimum 2 at olacak şekilde at tut envanterinde böylece piyadelerinde at kullanacağı için(ulaşım için) daha da hızlanırsın.

Genelde çok askerin, çok tutsağın. Çok atın. Çok malzemen olduğunda bu durum yaşanıyor. Hepsini dengede tutman lazım.

Mesela 80 askerin var. 50-80 arası yük beygirin olması ideal. Zaten arkadaşların dediği gibi hıza etki eden durumlar yazıyor.

Eyw arkadaşlar yeni olduğum için tam bilmiyorum hallettim ham maddeler çok varmış. Birde şöyle silah önerisi alabilir miyim at üstünde bir vurmada tek atacak teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı