Bannerlord'da krallıkların ordu kurma süresi nasıl kısaltılır?

xDonatus

Picopat
Daha fazla  
Herkese selam. Bannerlord oynuyorum fakat karşımdaki krallığın 1000 kişilik ordusunu yendiğim gibi karşı krallık saniyesinde 1000 kişilik bir ordu kuruyor tekrardan. Benim krallığım kuzait ve bu sorunla oyuna başladığımdan beri karşılaşıyorum, yaklaşık 120 saatim oldu ilk başlarda çok problem etmiyordum fakat artık çok sinir bozmaya başladı oyunda herhangi bir ilerleme kat edemiyorum.

Oyuna ilk başladığımda imparatorlukla savaştayken bu sorunla karşılaşıyordum, imparatorluğu yıktıktan sonra aseraya saldırmaya başladım ve yine aynı sorun burada da var. Aseray'da yıkıldıktan sonra vlandiya ve sturgiya ile savaşırken de aynı sorunla karşılaşıyorum.

Yardımcı olabilirseniz şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Bannerlord'un yıllardır düzeltemediği sıkıntı ile karşılaşmışsın yapabileceğin tek şey rakip lordları esir alıp serbest bırakmamak. Böylece 1000 kişilik ordular kuramazlar.

Bannerlord'un yıllardır düzeltemediği sıkıntı ile karşılaşmışsın yapabileceğin tek şey rakip lordları esir alıp serbest bırakmamak. Böylece 1000 kişilik ordular kuramazlar.

Artık çok usandığım için direkt esir aldım mı infaz ediyorum gerçekten bıktırdı Total'de 40 adamı falan infaz etmişimdir ama hala adamlar nereden asker buluyolar bilmiyorum.

Zaten bir kere o 1000 kişilik askerleri kesince sonraki gelen askerler hızlı toplandığı için köylü asker falan oluyor, bu kadar sıkıntı etme.

Geri
Yukarı