Çözüldü Bannerlord play tuşuna bastıktan sonra oyun gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Salim23

Picopat
Makaleler
1
Yer
.
Önceden çok normal bir şekilde açabiliyordum. En son oyunu silmiştim, tekrar yükledim Steam'den ama bu sefer çıkan Bannerlord açılış yerinde play diyoyrum offline moda girmek için ama oyuna dair hiçbir şey gelmiyor. Ekrana ne ses ne de görüntüsü sorun nedir?

Dosyaları bütünledim.
Oyun orijinal.
Diğer oyunlarda sıkıntı yok.
Sıcaklıklar gayet iyi durumda.
Mod falan yüklemedim hiç.

Gerçekten anlamıyorum. Rehberde kocaman video var. Düzgünce izler misin lütfen?

Her şeyi tam düzgün yaptım ama yine olmadı o LogFile denen dosya gelmiyor Recep abinin açtığı klasöre neyse artık yapacak bir şey yok oynamam Bannerlord'u sorun biter sanırım. :(
Bir oyun yükledim neler yaptığım belli değil.

Videodan dakika verin. Nerede takılıyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodan dakika verin. Nerede takılıyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:11'deki açılan dosyada gelen LogFile adlı dosya bende gelmiyor her şeyi düzgün yapmama rağmen sorun bu.

Ekleme: Arkadaşa TW ile bağlandım ve adımları tek tek uygulayarak rapor aldım. Nasıl çözüldüğünü bilmiyorum. Sadece Recep Baltaş'ın videosunu uyguladım. :)

Oyunun exesi nerede?

Ekleme: Arkadaşa TW ile bağlandım ve adımları tek tek uygulayarak rapor aldım. Nasıl çözüldüğünü bilmiyorum. Sadece Recep Baltaş'ın videosunu uyguladım. :)

Desktop Screenshot 2021.07.18 - 22.05.22.33.png

Buradan ZIP olarak işaretliyip en iyi mi yoksa en hızlı mı yapayım sıkıştırmayı?

Geri
Yukarı