Bannerlord "the applicaton faced" hatası

• Konuyu başlatan NNUE
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 136

NNUE

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600, Asus Prime B550m-K, Sapphire Pulse 6700 XT, Kingston Fury 3200 MHz CL16 2x16 32 GB Ram
Meslek
Öğrenci
Oyunu 1 haftadır falan modlu şekilde oynuyorum, hiç sorun çıkmamıştı. Bugün de 1-2 saat oynadım ama şu an bu hatayı veriyor. Modları kapatarak denesem de işe yaramadı.

@SeyitEkrem hocam sizin bir bilginiz var mı bu konuda?

Son düzenleme:
1711569871508.png

1711569901343.png

Hocam bu modların hepsinde bir "Language" dosyası olması lazım. Onları kaldırıp, öyle oyuna girmeyi deneyin.

Hocam bu modların hepsinde bir "Language" dosyası olması lazım. Onları kaldırıp, öyle oyuna girmeyi deneyin.

Oyunun kendi multiplayer Singleplayer gibi dosyalarının içindeki language dosyalarını da kaldırmalı mıyım? Onlar hariç hepsini kaldırdım ama sonuç aynı maalesef. Modsuz oynamaya da razıyım da o da olmuyor şu anlık.

Oyunun kendi multiplayer Singleplayer gibi dosyalarının içindeki language dosyalarını da kaldırmalı mıyım? Onlar hariç hepsini kaldırdım ama sonuç aynı maalesef. Modsuz oynamaya da razıyım da o da olmuyor şu anlık.
Hocam siz save'inize giriş yapmaya çalıştığınızda mı bu hatayı veriyor?

Hocam siz save'inize giriş yapmaya çalıştığınızda mı bu hatayı veriyor?

Evet oyuna girerken safe mode yazıyor hayır'a tıklıyorum oyun açıldıktan sonra sefere devam et deyince bu sorun oluyor. BLSE'den değil de normal şekilde oyunu açmaya çalışırsam açılıyor oynayabiliyorum.

Evet oyuna girerken safe mode yazıyor hayır'a tıklıyorum oyun açıldıktan sonra sefere devam et deyince bu sorun oluyor. BLSE'den değil de normal şekilde oyunu açmaya çalışırsam açılıyor oynayabiliyorum.
Hocam hatalı mod kurulumundan dolayı Save'iniz patlamış. Üzgünüm ama tek çare bu Save'i silip yeni Save'e başlamak :(

Bu yüzden bir mod yüklemeden önce save'inizin yedeğini almakta fayda var.

Geri
Yukarı