Bannerlord vali nasıl atanır?

G3b3r3s1c3l3r

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Direkt birliğimde yoldaşım var ve kente gidip vali atamak istediğimde atanacak vali gözükmüyor. Nasıl vali atayabilirim veya neden vali atanılmıyor?

Klan sekmesinden topraklar sekmesine tıklayınca toprağı seçtiğinizde sağ üst kısımlarda vali kısmı var oraya tıklayıp atayabilirsiniz. Düzelttim.

Klan bölümünde tımarlar var oradan vali atayacağın bölgeyi seç.

Klan sekmesinden topraklar sekmesine tıklayınca toprağı seçtiğinizde sağ üst kısımlarda vali kısmı var oraya tıklayıp atayabilirsiniz. Düzelttim.

Yok, yok, yok aga kafayı yiyeceğim söylediğiniz tımar kısmında toplam 10 adet vali adayı var. Sanırım cazibeye göre sıralanıyor diyeceğim ama hayır çünkü cazibesi 100 olan yoldaşım var. Ve onu listeleyemiyorum kervan yöneten yoldaşların kervanları bozuldu öyle bekliyorlar ama vali atanmıyor. Ya 10 tane vali sınırı olsa diyeceğim tamam kafa yormam. Ama bu sefer neye göre 10 tane sıralanıyor belli değil onu seçebilmem gerekiyor benim ama bir yoldaşın diğer yoldaşdan vekil becerisi daha yüksek bile olsa düşük beceriye sahip, yoldaşım kültür farkından daha yararlı olacağını düşünüyorum soralama olarak.

1704197779607.png

Yok, yok, yok aga kafayı yiyeceğim söylediğiniz tımar kısmında toplam 10 adet vali adayı var. Sanırım cazibeye göre sıralanıyor diyeceğim ama hayır çünkü cazibesi 100 olan yoldaşım var. Ve onu listeleyemiyorum kervan yöneten yoldaşların kervanları bozuldu öyle bekliyorlar ama vali atanmıyor. Ya 10 tane vali sınırı olsa diyeceğim tamam kafa yormam. Ama bu sefer neye göre 10 tane sıralanıyor belli değil onu seçebilmem gerekiyor benim ama bir yoldaşın diğer yoldaşdan vekil becerisi daha yüksek bile olsa düşük beceriye sahip, yoldaşım kültür farkından daha yararlı olacağını düşünüyorum soralama

Oyun biyerde bug'a giriyo. Yoldaşlarını hiçbiyere atayamıyorsun. Sorunu çözemediysen yardımcı olayım

nasıl düzeltiyoruz
Bilmiyorum çözümünü bulabildin mi fakat bulamadıysan eğer ben şu şekilde çözdüm:

Klan sekmesine gir
Tımar kısmına ve oradan şehirine tıkla
Üyelerin altında bulunan + işaretine tıklayıp vali atmak istediğin kişiyi gönder
Şehirden çık ve tekrar gir
Sonra onu handan tekrar al

Bundan sonra vali olarak veya her hangi bir şey olarak atayabiliyorsun.

Bilmiyorum çözümünü bulabildin mi fakat bulamadıysan eğer ben şu şekilde çözdüm:

Klan sekmesine gir
Tımar kısmına ve oradan şehirine tıkla
Üyelerin altında bulunan + işaretine tıklayıp vali atmak istediğin kişiyi gönder
Şehirden çık ve tekrar gir
Sonra onu handan tekrar al

Bundan sonra vali olarak veya herhangi bir şey olarak atayabiliyorsun.

10 taneden fazla vali atayabiliyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı