Bannerlord ve SnowRunner alır mı?

MerdRich

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Msı Gtx 1660 super ventus xc oc
İşlemci
İntel core i5 9400f
İyi akşamlar, ilk olarak Steam'den son satın alımlarının ve istek listemin SS ini atacağım, sorum ise Bannerlord ve SnowRunner oyunlarını almak istiyorum ama kararsızım, Bannerlord 244TL SnowRunner 82TL, üstelik FIFA'yı da aldığım için bayağı para harcamış oluyorum. Sizce bu iki oyun alınır mı? Ek olarak Steam'den almak istiyorum oyunları.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221222-222910_Steam.jpg
    Screenshot_20221222-222910_Steam.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 75
  • Screenshot_20221222-222924_Steam.jpg
    Screenshot_20221222-222924_Steam.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 73
SnowRunner başta çok eğlenceli gelmişti fakat 4-5 saat sonra sıktı açıkçası. Bannerlord daha güzel bir seçenek olabilir.
Ek olarak; Chivalry 2'yi 20 saatten fazla keyifle oynamıştım, fiyatı da oldukça makul. Arkadaş grubunuz varsa Ready or Not da alınabilir.

Bannerlord size hitap eden bir oyunsa en az 100 saat gameplayiniz var. Hak eder. Sürüş simülasyonunu direksiyonum olmadığı için yorum yapamayacağım ama arkadaş olmadan sarmıyor be abi böyle oyunlar 😞

SnowRunner başta çok eğlenceli gelmişti fakat 4-5 saat sonra sıktı açıkçası. Bannerlord daha güzel bir seçenek olabilir.
Ek olarak; chivalry 2'yi 20 saatten fazla keyifle oynamıştım, fiyatı da oldukça makul. Arkadaş grubunuz varsa Ready or Not da alınabilir.

Arkadaş grubum var ama kanser eden birileri var Ready or Not alayım mi dedim Ark'lara, bir arkadaşın kendi başına bütün herkesi öldürüp kendisininde öldüğünü söyledirler 😄 bir de chivalry güzel oyun ama Bannerlord aldığımda ona pek girmeyeceğim için al mıyım dedim. Bundan sonra kendime karar verdim oynamadığım oyunları boşa almayacağıma. FIFA 23, Bannerlord bir de SnowRunner aldımı ömür boyu yeticeğini düşünüyorum 😀

Bannerlord size hitap eden bir oyunsa en az 100 saat gameplayiniz var. Hak eder. Sürüş simülasyonunu direksiyonum olmadığı için yorum yapamayacağım ama arkadaş olmadan sarmıyor be abi böyle oyunlar 😞
Warband'da 1000 saati rahat geçmişimdir 😄 crackli oynuyordum ama 😀

SnowRunner aslında güzel oyun. Fakat sabır gerektiriyor çünkü çok zor.

SnowRunner'ı alsam DLC'siz nasıl olur, birkaç yerde görmüştüm DLC'siz almayın oyunu dediler, bende DLC'siz almak istiyorum para vermek istemiyorum o kadar. Ek olarak ben seviyorum böyle güzel grafikli araba oyunlarıni detayları bayılıyorum tam bana göre bence oyun.

Arkadaş grubum var ama kanser eden birileri var Ready or Not alayım mi dedim Ark'lara, bir arkadaşın kendi başına bütün herkesi öldürüp kendisininde öldüğünü söyledirler 😄 bir de chivalry güzel oyun ama Bannerlord aldığımda ona pek girmeyeceğim için al mıyım dedim. Bundan sonra kendime karar verdim oynamadığım oyunları boşa almayacağıma. FIFA 23, Bannerlord bir de SnowRunner aldımı ömür boyu yeticeğini düşünüyorum 😀

Warband'da 1000 saati rahat geçmişimdir 😄 crackli oynuyordum ama 😀

SnowRunner'ı alsam DLC'siz nasıl olur, birkaç yerde görmüştüm DLC'siz almayın oyunu dediler, bende DLC'siz almak istiyorum para vermek istemiyorum o kadar. Ek olarak ben seviyorum böyle güzel grafikli araba oyunlarıni detayları bayılıyorum tam bana göre bence oyun
En azından deneyimleyin. Sabrınız yeterse alın DLC'leri. :)

Hocam yıllarca warband oynadım bannerlord eski fiyatıyla alınırdı bence şuan indirimli hali 244 tl ben olsam vermem 244 tl bannerlorda.

Yeni konular

Geri
Yukarı